הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רפרנס ל-7:1: ההתגרות של אוהדי פרו בברזיל

ניימאר ושות' נחתו בלימה, המקומיים שוב הזכירו את ההשפלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.20 - 12:56
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

נדמה שהתזכורות ל-7:1 שספגה ברזיל מול גרמניה בחצי גמר המונדיאל 2014 לא ייפסקו בשנים הקרובות. החבורה של טיטה, שפתחה ברגל ימין את מוקדמות מונדיאל 2022 בקטאר עם 0:5 על בוליביה, נחתה אמש (בין שני לשלישי) בלימה לקראת המחזור השני של המוקדמות מול פרו. לאחר שהשחקנים והצוות הגיעו למלון, אוהדים של הנבחרת המקומית הגיעו על מנת לנסות להתגרות בצורה יצירתית מאד, אך יש שיגידו שגם מעט מביכה.

שלושה אוהדים מחופשים נעמדו מול בית המלון וניסו לחלחל פעם נוספת את התבוסה הכואבת של הסלסאו לפני יותר משש שנים, כשאחד מהם היה מחופש לפסל של ישו על הר הקורקובדו עם דמעות בעיניו, כשביד אחת שלו נכתבה המילה ברזיל עם המספר 1, וביד השנייה המילה פרו עם המספר 7. ייתכן שהם ניסו לחזות את התוצאה של המשחק שייערך הלילה (3:00), אך קשה להאמין שברזיל לא תסיים כמנצחת.

ההגרלה עבור ברזיל הייתה די נוחה, שכן שני המשחקים הראשונים הם נגד שתיים מהנבחרות היותר חלשות ביבשת. המאמן טיטה עשוי להישאר עם הרכב זהה לזה שהביס את בוליביה, כאשר ווברטון צפוי שוב לפתוח בין הקורות, בעוד בחלק הקדמי יובילו ניימאר ורוברטו פירמינו. אולם, ייתכן כי רישארליסון יפתח על חשבון אברטון.