הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הצביעות של ברזיל: הבקשה שאושרה לאחרונה

הארגנטינים לא שכחו את ההחרגה של הממשלה. כיצד הגיבו בהתאחדות?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.09.21 - 09:20
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

האירוע הזה עוד ידובר זמן רב, והכל בגלל פרוטוקול קורונה. המשחק הכי גדול של דרום אמריקה, בין ברזיל לארגנטינה, פוצץ אמש (ראשון) בדקה התשיעית לאחר שאנשי משרד הבריאות של ברזיל פרצו לדשא על מנת להוריד שחקנים שהפרו את הפרוטוקול.

 • סקנדל בברזיל: המשחק מול ארגנטינה פוצץ
 • בגלל הפרת הפרוטוקול: הסבר לפיצוץ המשחק
 • מסי: "אנחנו בברזיל 3 ימים, למה זה קרה עכשיו?"
 • "מה קורה כאן?!": התגובות ברשת לסקנדל בברזיל
 • בנבחרת ברזיל התרכזו בעצמם ולמרות היחסים הטובים בין לא מעט שחקנים בשתי הנבחרות (דוגמת ליאו מסי וניימאר), שחקני הסלסאו לא ירדו מכר הדשא כשהמשחק פוצץ, מתוך המחשבה שהם עשויים לקבל ניצחון טכני. אחרי ההודעה שהמשחק לא יימשך, הברזילאים ערכו אימון על מנת לנצל את הזמן באצטדיון וכדי לספק משהו מלהיב לאוהדים המעטים שהגיעו.

  על אף שדברים השתנו בנוגע למצב הקורונה בברזיל ובבריטניה, רק לפני שלושה חודשים הממשלה הברזילאית דאגה להגמיש את החוקים לטובת שחקניה. הבקשה המיוחדת שאלו המגיעים מאנגליה ישהו בבידוד במתחמי הנבחרת אושרה, והשחקנים נאלצו לעבור בדיקות קורונה ולהעביר את התוצאות לרשויות. כמובן שבתקשורת הארגנטינית לא שכחו להזכיר זאת, כאשר הם דאגו לעקוץ את יריבתם.

  מנהל משרד הבריאות בברזיל, אנטוניו בארה טורס, הסביר את הסיטואציה המשונה אמש: "ארבעת שחקני ארגנטינה קיבלו הוראה להיכנס לבידוד לפני יציאתם מהמדינה, אבל הם לא כיבדו זאת. הם נכנסו לאצטדיון והשתתפו במשחק".

  לאחר מכן ההתאחדות הברזילאית הוציאה הודעה רשמית בה התייחסו לפיצוץ המשחק בין ברזיל לארגנטינה: "הופתענו לגמרי מהצעד של משרד הבריאות, שהגיע אחרי שריקת הפתיחה. הם היו יכולים לפעול בצורה הרבה יותר הולמת, ובתזמון מוקדם יותר. נדגיש כי בשום שלב הנשיא הזמני של ההתאחדות אדנאלדו רודריגס או מנהליו התערבו בפרוטוקול הקורונה שנקבע ע"י הרשויות הברזילאיות. תפקיד ההתאחדות תמיד היה לקשר בין הגופים, כך שניתן יהיה לשחק את המשחק באופן משביע רצון".