הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברזיל וארגנטינה יחלו הליכי משמעת בפיפ"א

הארגון דורש משתי ההתאחדויות לספק מידע נוסף בתוך שישה ימים במטרה לחשוף פרטים נוספים על חקירת פיצוץ המשחק בין שתי הנבחרות במוקדמות המונדיאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.21 - 19:24
תחילת כתבה

עולם הכדורגל ממשיך לעקוב אחר ההתפתחויות מפיצוץ המשחק בין ברזיל לארגנטינה. הערב (שלישי), הודיעה התאחדות הכדורגל העולמית פיפ"א כי היא תפתח בקרוב בהליך משמעתי כנגד שתי הנבחרות. כזכור, ביום ראשון האחרון פוצצה ההתמודדות בין שתי הנבחרות אחרי שבדקה התשיעית פרצו למגרש אנשי משרד הבריאות הברזילאי ודרשו להוריד מהדשא את שחקני ארגנטינה שהגיעו מאנגליה.

על פי ההודעה הרשמית, פיפ"א תדרוש משתי ההתאחדויות לכדורגל, הברזילאית והארגנטינאית, לספק מידע בנוגע לסיבות שגרמו לעצירת המשחק: "אחרי ניתוח של דו"ח המשחק במוקדמות מונדיאל 2022, החליטה פיפ"א לפתוח בהליכים משמעתיים כנגד שני הארגונים. עליהם לספק מידע נוסף שיאפשר את חקירת המקרה ופרטים נוספים אודות האירוע ייחשפו בקרוב".

עוד בהודעה כתבה פיפ"א כי היא יודעת שבשתי ההתאחדויות כבר פתחו בחקירה פנימית של המקרה ודורשים מהן להביא את עמדותיהן בתוך שישה ימים. בינתיים, בעוד שלושה ימים (בלילה שבין חמישי לשישי) יחזרו שתי הנבחרות לשחק במוקדמות כשברזיל תארח את פרו וארגנטינה תארח את בוליביה במחזור התשיעי בבית הדרום אמריקאי של מוקדמות מונדיאל 2022.