הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסי: "זלזלו בנו, רצו שנפרוש מהנבחרת"

הכוכב בראיון בארגנטינה: "חושבים שאנחנו הכי טובים בעולם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.09.21 - 08:28

"הפרעוש" סוגר חשבון: אחרי שבקיץ האחרון הביא לארגנטינה את הזכייה בקופה אמריקה, ורגע לפני עוד משחק במוקדמות המונדיאל, ליונל מסי ערך ראיון משמעותי עם רשת "ESPN" המקומית, והגיב לביקורת שספגה הנבחרת לאורך השנים. "אנשים חושבים שאנחנו הכי טובים בעולם, וזה לא נכון. לא היינו הכי גרועים כשהפסדנו בגמרים, ואנחנו לא הכי טובים עכשיו כשזכינו. אנשים לא העריכו מספיק את העובדה שהגענו לגמר, אלא בדיוק להפך", הוא טען.

"לפני הגמר, הם התייחסו אלינו ככישלון. תמיד כשחזרתי ממשחקים עם הנבחרת הייתי מריר, לא רציתי לעשות כלום. אחרי ברזיל, זו היתה הפעם הראשונה שחזרתי שמח... היו חלקים בעיתונות שחשבנו שאנחנו גרועים. שלא שיחקנו בשביל החולצה, רצו שנפרוש מהנבחרת. ואנחנו היינו הראשונים שרצו לנצח, עשינו את המיטב. לא תמיד הכל נמדד במבחן התוצאה. רצינו להביא את הגביע הביתה, כדי שהאומה תחגוג. היינו מספיק קרובים כמה פעמים, וכשזה קרה, רצינו לחגוג את זה עד הסוף. זו נבחרת מדהימה".

ולצד כל אלה, הלילה (בין חמישי לשישי) ארגנטינה תסיים את חלון משחקי מוקדמות המונדיאל הנוכחיים עם משחק מול בוליביה (02:30). עדיין לא ברור מה יהיה גורל המשחק שפוצץ מול ברזיל, אבל גם בלעדיו האלביסלסטה ינסו להמשיך ולשמור על המאזן נטול ההפסדים. מסי יקווה לחזור עם חיוך גם הפעם, בדרך חזרה לפאריס סאן ז'רמן - שתתחיל להעלות הילוך בליגה, ובליגת האלופות.