הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניימאר: "לא יודע מה לעשות כדי שיכבדו אותי"

כוכב נבחרת ברזיל זעם אחרי שכבש ובישל מול פרו: "זה הפך לדבר שגרתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.21 - 10:54

הלילה הזה בדרום אמריקה אומנם היה שייך לליאו מסי, עם שלושער ושיא היסטורי מול נבחרת בוליביה, אך גם החבר הטוב מפריז סן ז'רמן, ניימאר, נהנה ממשחק גדול משלו עם שער ובישול ב-0:2 של ברזיל על פרו.

בתום המשחק, מספר 10 של הסלסאו ניצל את ההזדמנות כדי לענות למבקרים: "אני כבר לא יודע מה אני צריך לעשות כדי שאנשים יכבדו אותי, זה הפך לדבר שגרתי שקיים הרבה זמן... זה מגיע מעיתונאים, פרשנים ואחרים. לפעמים אני אפילו רוצה להתראיין, אבל אני חושב שהגיע רגע חשוב להופיע כי אני סובל מכל מיני סוגים של חוסר כבוד".

כזכור, ניימאר ספג ביקורות על יכולתו ב-0:1 על צ'ילה, שהיה משחקו המלא הראשון העונה, וחלק מהקהל אף תלה את יכולתו החלשה בעודף משקל, ואף קרא להוריד אותו לספסל בסופרקלאסיקו נגד ארגנטינה, שבהמשך פוצץ. מאז הכוכב הספיק לענות עם תמונה של הבטן שלו באחד האימונים, וכעת אחרי פרו הוא התייצב מול המיקרופונים.

השער נגד פרו היה ה-69 שלו בנבחרת ברזיל בסך הכל, ועל הדרך הוא עקף גם את זיקו ורומאריו כברזילאי עם הכי הרבה שערים במוקדמות המונדיאל (12). ניימאר רחוק 10 שערים ממסי שניצב פסגת הכובשים בדרום אמריקה, ושמונה שערים מפלה, והוא הצהיר: "אם הכל יילך כמו שצריך, יהיה לי את הכבוד לעבור את פלה".