הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יורו עד גיל 19 לנשים ייערך בישראל ב-2015

בשורה נהדרת מאופ"א שקיבלה את ההחלטה. הנבחרת תעפיל אוטומטית. לוזון: "יעזור לקדם את כדורגל הנשים"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.03.12 - 18:05
יארח את הגמר? המושבה
יארח את הגמר? המושבה

תחילת כתבה

הועד הפועל של אופ"א החליט היום (שני) כי ישראל תארח את אליפות אירופה לנשים עד גיל 19, בשנת 2015. מדובר באליפות שמתקיימת בכל שנה ובה משתתפות שמונה נבחרות הנשים הטובות ביותר ביבשת. ההתאחדות הגישה את הבקשה לאירוח הטורניר כבר לפני כחמישה חודשים והיום כאמור, בישיבת הועד הפועל של אופ"א התקבלה ההחלטה.

אירוח הטורניר בישראל ב 2015, יקנה לנבחרת הישראלית השתתפות אוטומטית בו. האלופה המכהנת היא גרמניה והטורניר השנה יתקיים באנטליה שבטורקיה במהלך חודש יולי.מדובר בהצבעת אמון נוספת של אופ"א, כלפי ההתאחדות הישראלית וכלפי הכדורגל הישראלי כולו שבנוסף להחלטה על אירוח משחקי היורו לנבחרות צעירות ב 2013, ניתנה ההזדמנות לארח גם טורניר של כדורגל הנשים.

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות, התייחס לזכיה: "זכייה באירוח טורניר זה מהווה חלק מהמגמה הקיימת בהתאחדות לכדורגל בישראל מזה זמן מה, לקידום כדורגל הנשים שיהווה בסיס לפיתוח השחקניות הישראליות".

לוזון הוסיף: "אני שמח שהוועד הפועל של אופ"א שוב הביע אמון בישראל ונתן לנו את האפשרות לארח טורניר בינ"ל גדול ויוקרתי והפעם, של כדורגל הנשים, ענף שללא ספק נמצא בעלייה בישראל. אנחנו נמשיך להגיש בקשות לאירוח טורנירים בינ"ל נוספים שכן אני בטוח שהאירוח בישראל יהיה מהטובים ביותר".