הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שישי: הצעירה-נורבגיה. זינו: "לא נבוא שאננים"

הנבחרת תפגוש גם את פורטוגל (יום שני) באיצטדיון המושבה. רועי קהת: "אנחנו מתגבשים ממשחק למשחק"

זיו אברג'יל  11.11.13 - 18:48
תחילת כתבה

אם הנבחרת הצעירה רוצה להעפיל לשלב הבא במוקדמות אליפות אירופה 2015, משחקי הבית בשבוע הקרוב צריכים להסתיים עם חיוך. החבורה של מיכאל ניס התכנסה היום (שני) לפתיחת ההכנות לנורבגיה ופורטוגל, כשהיעד הראשון הוא יום שישי, איצטדיון המושבה.

הנבחרת תארח את הנורבגים ביום שישי (14:00, שידור ישיר באתר), וביום שני יהיו אלה הפורטוגלים שיעלו על הדשא בפ"ת. ישראל צברה עד כה 6 נקודות ב-3 מחזורים, אחרי 1:3 בנורבגיה ו-2:7 בבית על אזרביג'אן. במשחק הנוסף הובסה הנבחרת 3:0 בפורטוגל.

ההכנות של הנבחרת נפתחו בלי 9 משחקני הסגל, שמשחקים הערב עם קבוצותיהם במסגרת ליגת העל - דאבור, אלטמן, ברק לוי ודור מיכה ממכבי ת"א, גדי קניוק ודיא סבע ממכבי פ"ת, טאלב טוואטחה מכבי חיפה, אלי דסה וטל כחילה מבית"ר ירושלים. מחר יצטרפו כל התשעה לאימוני הנבחרת.

"יש פה הרבה שחקנים טובים, כמו בנבחרת הקודמת. יש גם לנו נבחרת טובה וחזקה", אמר קשר ב"ש והצעירה לוטם זינו, "אני מקווה שננצח ונעפיל בהמשך לשלב הבא. לא נגיע שאננים מול נורבגיה, אבל ניצחנו שם 1:3 אז אני מאמין שכאן בבית ננצח אותם שוב. חשוב מאוד שהקהל יגיע, אנחנו מאוד רוצים שהוא יתמוך בנו ואני בטוח שזה מה שיקרה".

"עשינו ניצחון חשוב מאוד בנורבגיה, אנחנו רוצים להציג המשכיות מולם במשחק הקרוב בשישי ואחר כך מול פורטוגל", הוסיף רועי קהת ממכבי יבנה, "תמיד קשה לנצח פעמיים את אותה נבחרת בזמן כל כך קצר. אני מקווה שבעזרת הקהל שיגע נצליח להוציא תוצאה טובה. יש לנו נבחרת טובה מאוד, אנחנו מאמינים מאוד בשחקנים שלנו ובדרך שבה אנחנו עובדים. אנחנו מתגבשים כנבחרת משחק למשחק, יש לנו עוד דרך ארוכה, נורבגיה ופורטוגל הם משחקים חשובים בדרך, אבל זה לא מה שייקבע אם נעלה או לא, כי יש עוד שלושה משחקים לאחר מכן".