בנאדו דורש: עוד קמפיין ותוספת שכר או שאעזוב

פרסום ראשון: מאמן הצעירה ביקש הבהרות מקמר. יגיע לבני יהודה? מקסים פלקושצ'נקו יקבל זימון בכורה לצעירה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.04.16 - 08:40
תחילת כתבה

מאמן הנבחרת הצעירה, אריק בנאדו, נפגש בימים האחרונים עם מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, רותם קמר, וביקש לדעת אם הוא אמור להמשיך כמאמן הצעירה גם בקמפיין הבא. בנוסף, הודיע בנאדו לקמר כי אם לא יקבל העלאה משמעותית בשכרו, הוא לא מתכוון להמשיך. בנאדו משתכר בהתאחדות כ-17 אלף שקלים בחודש נטו ללא תנאים נלווים, 60 אחוז פחות מהשכר שהרוויח מיכאל ניס לפניו.

בהתאחדות סיפרו שהסיבה לשיחה בין השניים היא החשש של בנאדו לפספס הצעות לאמן בקבוצות ליגת העל, מאחר וחוזהו מסתיים רק באוקטובר. "אריק יודע שבני יהודה רוצה אותו, אבל הוא מבין גם שבאוקטובר כל העמדות יהיו תפוסות", אמר מקורב למאמן.

קמר הבהיר לבנאדו שיעביר את המסר ליו"ר ההתאחדות, עופר עיני, ובכל מקרה ניר לוין אמור לקבל את ההחלטות לגבי מינוי המאמנים בנבחרות הצעירות. אגב, למרות שהודיעו על מינויו של לוין, מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער של מכבי ת"א טרם הוחתם וההצעה הכספית שהוגשה לו נמוכה ממה שציפה. בהתאחדות הבהירו כי לוין היה מועמד פה אחד לקבל את התפקיד וכי יגשרו על הפערים הכספיים.

בנאדו ייצא עם הנבחרת הצעירה בחודש הבא לטורניר באוקראינה ולראשונה בקריירה שלו יקבל מקסים פלקושצ'נקו מהפועל חיפה זימון למדים הלאומיים. פלקושצ'נקו הבקיע שער בכל אחד משני המשחקים האחרונים.