אוחנה נפרד מהנוער: מבנה השכר לא מקובל

המאמן סיים את תפקידו אחרי 8 שנים: "זאת זכות לעבוד עם דור העתיד. בטוח שלכדורגל הישראלי יש עתודה ראויה"

רועי זריהן  13.07.16 - 13:31
אלי אוחנה. נפרד מנבחרות ישראל
אלי אוחנה. נפרד מנבחרות ישראל

תגיות: אלי אוחנה

תחילת כתבה

אחרי 8 שנים, אלי אוחנה עוזב את נבחרות ישראל. מאמן נבחרת הנוער שוחח הבוקר (רביעי) עם יו״ר ההתאחדות עופר עיני והודיע לו כי החליט לא להמשיך לעבוד כמאמן הנבחרת הנוער ולסיים פרק מקצועי משמעותי של 8 שנים.

"אני רוצה להודות לעופר עיני על האמון והעבודה המשותפת, כך גם לאבי לוזון ולשטרן חלובה ולכל אחד מעובדי ההתאחדות שליוו אותי בשמונה השנים האחרונות", אוחנה אמר. "ההתאחדות גיבשה מבנה שכר חדש למאמנים שאני אישית מתקשה לקבל אותו, כך גם לגבי המניעה להמשיך בעיסוק התקשורתי כפרשן שהוא מקור הכנסה והנאה חשוב עבורי. אני כמובן מכבד זאת, אבל בשלב הזה בוחר לצאת לדרך חדשה. היתה לי זכות גדולה לעבוד לאורך שנים עם דור העתיד של הכדורגל שלנו ואני מסיים היום אופטימי ובטוח כי לכדורגל הישראלי יש עתודה ראויה".

"נהניתי מכל רגע וראיתי חשיבות רבה בעיסוקי עם דור העתיד דווקא כמי שהיה בעברו שחקן מוביל בנבחרת ישראל", הוא הוסיף. "אני גאה על ההישגים, בעיקר על ההעפלה לאליפות אירופה ב-2014, ומאחל הצלחה למי שימשיכו להוביל את נבחרות ישראל הצעירות״.

עופר עיני נפרד מהמאמן ואמר: "הודיתי לאלי על השקעתו הגדולה לטובת הכדורגל שלנו ועל נכונותו להתגייס לכל משימה לאומית כאשר הדבר נדרש. אלי הוא אחד משחקני העבר הגדולים של הכדורגל הישראלי ואני סמוך ובטוח כי כל מי שעבד עמו בנבחרת הנוער לאורך השנים ייהנה מכך בעתיד הקרוב והרחוק יותר״.