חסארמה: תמיד חלמתי לייצג את נבחרת ישראל

המאמן שמונה לנבחרת נערים ב'. אלון חזן נבחר לנוער: "מרגיש גאווה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.07.16 - 19:20
הישג שיא כמאמן. חסארמה (יוסי שקל)
הישג שיא כמאמן. חסארמה (יוסי שקל)

תגיות: נבחרת ישראל

תחילת כתבה

הוועדה לאיתור מאמנים החליטה היום (שלישי) בשיתוף המנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות, ניר לוין, להמליץ על מינוי המאמנים הבאים לנבחרות הצעירות של ישראל. מרקו בלבול נבחר לאמן את הנבחרת הצעירה, אלון חזן נבחר לאמן את הנוער, גדי ברומר את נערים א' וסאלח חסארמה יאמן את נערים ב'.

הסיפור המעניין ביותר מכלל המאמנים שנבחרו הוא סיפורו של חסארמה, שהפך להיות המאמן הערבי הראשון בנבחרות ישראל והתרגש מהמינוי. הוא סיפר על תחושותיו לאתר ההתאחדות: "התחושה וההרגשה מאז המינוי הן טובות מאוד. אני שמח ורציתי לקבל את המינוי הזה הרבה מאוד זמן. כשחקן רציתי להגיע לנבחרת ולייצג את המדינה, אבל לצערי זה לא יצא. אני מאוד שמח שכמאמן הצלחתי להגיע לזה".

חזן, שהבליח לרגע כמאמן הנבחרת הבוגרת, שמח על המינוי כמאמן הנוער: "תמיד שמח וגאה לייצג את הכדורגל הישראלי, גם בנערים ועכשיו גם הנוער. אני יותר מגאה להיכנס לנעליים גדולות כמו של אלי אוחנה, שעשה עבודה מצויינת כמאמן נבחרת הנוער. תמיד כשאימנתי בנערים הסתכלתי על אלי והערצתי את עבודתו בנבחרות הנוער. הזכות הכי גדולה שלי יותר מלהיות מאמן נבחרת, היא לשרת את דור העתיד של הכדורגל הישראלי".