וייסמן וסולומון בהתקפה, גם רז מאיר בהרכב

מוקדמות היורו: הצעירה פוגשת את אירלנד. גלזר בשער

עינת הירש
עינת הירש  09.10.17 - 15:50
תחילת כתבה

עם ארבע נקודות בקופה אחרי שני משחקים, תפגוש הערב (17:30) הצעירה את מוליכת בית 5 של מוקדמות היורו, אירלנד, במבחן הרציני הראשון שלה במוקדמות היורו. הנבחרת מגיעה למשחק בסגל חסר, כאשר אור אינברום, ניר ברדע ודן גלזר הפצועים ייעדרו. החדשות הטובות הן שעומרי גלזר כשיר וצפוי לפתוח בין הקורות, כאשר גם רז מאיר, שהיה בספק בגלל פגיעה בקרסול, יהיה ב-11.

מרקו בלבול ימשיך עם קו הגנה של ארבעה שחקנים וציין בפני שחקניו כי הוא רוצה לראות שיפור במשחק הלחץ, בהנעת הכדור ובהצטרפות לרחבה. מארון גנטוס הועדף על פני אופק פישלר במרכז ההגנה והוא יחבור לעמית ביטון. שון וייסמן ומנור סולומון יתחילו ביחד בהתקפה.

אגב סולומון, בסביבתו מעידים על התנהלות מקצועית, חרף השמועות הרבות על התעניינות של קבוצות פאר בחו"ל. "אנחנו לא מנותקים כאן, אנחנו קוראים מה את מה שנכתב, אבל זה לא פוגע או מפריע כאן לאף אחד. מנור הוא שחקן מקצוען וככזה הוא חייב לדעת להתנהל מקצועית בתוך רעש תקשורתי והוא עושה את זה מצוין", אמרו גורמים בנבחרת בסביבת השחקן.

הרכב משוער: עומרי גלזר, רז מאיר, עמית ביטון, מארון גאנטוס, שי בן דוד, אמיר נסאר, אליאל פרץ, מקסים פלקושצ'נקו, מוטי ברשצקי ושון וייסמן ומנור סלומון.