קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניר לוין: "לא בטוח שהיה צריך להיות כדור חופשי"

מאמן הנבחרת הצעירה, ניר לוין, אחרי התיקו המאכזב מול צפון מקדוניה: "אנחנו אופטימיים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.20 - 17:48

הנבחרת הצעירה של ישראל ממשיכה לספק לנו רגעים לא נעימים. הכחולים-לבנים היו בדרך לחזרה למקום השני של בית 6 במסגרת מוקדמות יורו 2021, עם יתרון 0:1 על צפון מקדוניה שנשמר עד הדקה ה-94. אולם, כדור חופשי בתוספת הזמן אפשר למארחת להשוות ולהרחיק את החבורה של ניר לוין מהעפלה לטורניר הגדול. איבוד הנקודות הוא עוד יותר מאכזב מבחינת לוין אחרי שהחניכים שלו קיבלו הזדמנויות לכבוש שער שני ואף שלישי, אך הרבו להחמיץ, כולל פנדל של אילון אלמוג.

"זו תוצאה מאכזבת מאד בסופו של המשחק", סיכם המאמן. "אחרי שהובלנו 0:1 היינו יכולים להגדיל את התוצאה ולנצח כאן בתוצאה גדולה יותר. נטרלנו את השחקנים האיכותיים של צפון מקדוניה והיינו יכולים להכריע את המשחק מוקדם יותר. אבל לא עשינו את זה ובסופו של דבר ממצב נייח, שאני בכלל לא בטוח שהיה, ספגנו. אכזבה גדולה מאד".

לוין התעקש כי המשחק של הנבחרת שלו היה טוב והמשיך להפגין אופטימיות: "השחקנים כאן עשו עבודה מצוינת - גם בצד ההגנתי עם שיתוק מקדוניה בצורה טובה ועם יצירת הזדמנויות מנגד. אבל כשמפספסים פנדל ומצבים של אחד על אחד מול השוער, זה כנראה יותר מדי בשבילנו ושמטנו את הנקודות החשובות הללו. אבל אנחנו אופטימיים לגבי ההמשך ונתכונן למשחק הבית הבא מול צפון מקדוניה בנובמבר בישראל".