קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו לוזרים". ביקורת על ניר לוין

אכזבה בנבחרת הצעירה: "לא עומדים בלחץ. חבל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.11.20 - 07:40

במשך 75 דקות הנבחרת הצעירה של ישראל הייתה במקום השני בבית והיה לה סיכוי להעפיל ליורו 2021, אלא שעבירה שטותית סידרה למקדוניה הצפונית את שער השוויון וסתמה את הגורל עבור ישראל.

בקרב השחקנים נרשם תסכול גדול שכן זו הפעם השנייה בתוך חודש שהם מאבדים יתרון נגד אותה יריבה. "אנחנו לוזרים, לא עומדים בלחץ. חבל", הם אמרו. לאחר איבוד הנקודות אמש (חמישי), הנסיעה בראשון לספרד היא לפרוטוקול בלבד. המאמן, ניר לוין צפוי לסיים את תפקידו באופן רשמי בשבוע הבא בעקבות התוצאות המאכזבות בקמפיין.

שחקני הנבחרת נשכבו על הדשא בסיום וחלקם היו על סף דמעות, בזמן שאנשי הצוות המקצועי עודדו אותם. "זו תוצאה מאכזבת ומבאסת", אמר השוער אסף צור, שעצר פנדל במשחק, "באנו לנצח והיה לנו צ'אנס להעפיל לאליפות אירופה. עצרתי פנדל, אבל זה לא שווה כלום אם הנבחרת לא עמדה במטרה".

לוין עלה עם הרכב הגנתי הכלל שלושה בלמים וחלוץ בודד - אילון אלמוג. אוסמה חלאיילה זומן לנבחרת הבוגרת, תאי באריבו היה מוצהב, יונס מלאדה סבל מרגישות בברך ושותף רק לאחר ספיגת השער, כמו גם אושר דוידה שכלל לא התאמן עם הנבחרת.

כמו כן, במחצית לוין הוציא את ליאל עבדה שהיה מסוכן במחצית הראשונה, בשל הוראת הצוות הרפואי. מי שהרוויח מן הנסיבות היה תומר יוספי, שעלה לשחק כחלוץ, כבש ורשם הופעה מצוינת.

בתוך כך בקרב השחקנים קיים חשש בשל העובדה כי צוות השיפוט שהה לצדו של השופט הראשי, ויקטור קופייבסקי האוקראיני שנמצא חיובי לנגיף הקורונה בסמוך לשריקת הפתיחה.