קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארד לקראת ספרד: "יש אווירת סוף קורס"

בלם הצעירה יערוך הופעת פרידה: "הרבה יתקדמו לבוגרת"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.11.20 - 09:22

הנבחרת הצעירה תנעל הערב (שלישי) קמפיין כושל במשחק נגד ספרד שסיימה בראשות הבית. לחבורה של ניר לוין אין סיכוי להעפיל ליורו, גם אם תעשה סנסציה ותנצח את הנבחרת המקומית. עבור רב הסגל מדובר במשחק האחרון במדי הנבחרת, כמו גם עבור המאמן, ניר לוין.

הבלם אורי דהן נפצע בתיקול עם תאי בריבו ונבדק בביה"ח במרבלה, שם התברר כי אינו סובל משבר. דהן יעדר הערב, בעוד בריבו ישוב לסגל לאחר שריצה עונש הרחקה. לוין לא תרגל הרכב ושומר על דריכות בקרב השחקנים. הוא צפוי לבצע שינויים מהמשחק נגד מונטנגרו, אך צפוי לשמור על מערך שלושת הבלמים.

אחד מהם יהיה בלם מכבי חיפה עופרי ארד שירשום את משחקו האחרון במדי הצעירה. הבלם התראיין ב"מגרש פתוח": "זה המשחק האחרון של הקמפיין, אנחנו באים דרוכים. רוצים לסיים את הקמפיין בצורה טובה. פגשנו את ספרד, אנחנו הקבוצה היחידה שהשיגה מולה נקודות. ספרד זו אלופת אירופה, אסור לשכוח את זה. זו נבחרת שלא הפסידה המון זמן, במשחק נתון אנחנו יכולים לנצח כל יריבה. אנחנו נבחרת חזקה מאוד, סבלנו מחוסר מזל במשחקים האחרונים. במשחק הראשון היינו טובים יותר, זה יהיה קשה יותר ללא התמיכה מהקהל שלנו. אנחנו לא מפחדים מהם, ניתן להם כבוד עד שיתחיל ואז נלחם".

ארד מבין את הביקורת שחטפה הנבחרת: "אין תירוצים, היינו צריכים לנצח את מונטנגרו וקזחסטן. עכשיו זו כבר היסטוריה, הגענו תמיד מוכנים. אנחנו מסתכלים על העתיד".

על עתיד הנבחרת אמר: "הרבה שחקנים יסיימו את דרכם בנבחרת, אבל הרבה שחקנים ימשיכו לקמפיין נוסף והם מאוד מוכשרים. אני מאמין שהרבה שחקנים יתקדמו לנבחרת הבוגרת, יש כאן המון כישרונות. זו המטרה של הנבחרת, להצמיח כישרונות לבוגרת".

ארד לא הסתיר התחושה בנבחרת: "יש אווירה של סוף קורס, זה מאוד מבאס. יש כאן חבר'ה מדהימים וזה מבאס להיפרד מהם. ננסה למקסם את החוויה".

בלם מכבי חיפה כבר נכלל בסגל הבוגרת וכעת רוצה לשוב אליה: "השאיפה להיות בנבחרת הבוגרת, לווילי (רוטנשטיינר) היו את השיקולים שלו וכיבדתי אותם. הבטחתי לניר (לוין) שאתן הכל לנבחרת הצעירה, מבחינתי זה הכי חשוב ולא משנה אם זו הבוגרת או הצעירה".

על האכזבה מהבוגרת אמר: "הנבחרת הבוגרת מסתכלת לכל קבוצה בלבן של העיניים ורוצה לנצח, לא משנה באיזה דרג. יש לנו שחקנים מצוינים, זה עניין של תהליך והניצחונות יגיעו".