קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בניון, אלישע וגדי ברומר מועמדים לצעירה

ההתאחדות תכריע מי יחליף את לוין. פודגוראנו ועבדה יובילו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.11.20 - 09:15

הנבחרת הצעירה של ישראל סיימה אמש (שלישי) קמפיין מאכזב בהפסד 3:0 לנבחרת ספרד החזקה. מחצית ראשונה טובה לא הספיקה לחניכיו של ניר לוין ובמחצית השנייה הגיעה ההתפרקות. ישראל סיימה את הבית במקום השלישי, כאשר מקדוניה הצפונית סיימה לפניה. הנבחרת השיגה 43 אחוזי הצלחה בלבד וסיימה במאזן שערים שלילי 14:12.

ניר לוין לא ימשיך בתפקידו ושלושת השמות הבולטים המועמדים להחליפו הם: יוסי בניון, אלישע לוי וגדי ברומר. שמו של יוסי בניון עלה מהקיץ, עוד כאשר שימש כמנהל המקצועי של בית"ר ירושלים. מאז הוא כבר התפטר ובוחן את המשך הקריירה שלו. הוא טרם אימן קבוצה, אך נחשב לאחד מגדולי השחקנים בישראל.

אלישע לוי סיים את דרכו לאחרונה בבני יהודה. בעבר אימן את הנבחרת הבוגרת. הוא מעוניין להמשיך לאמן, הוא ותיק וטיפח שחקנים צעירים רבים במהלך קריירת האימון השלו. השם המפתיע ברשימה הוא גדי ברומר שאימן בהצלחה את נבחרת נערים א' ואף הגיעה עמה ליורו. בהתאחדות הוא זוכה להערכה רבה.

מלבד עמדת המאמן, הסגל יעבור שינוי דור. 75% מהסגל הנוכחי סיים את דרכו בנבחרת הצעירה. שחקנים כמו אילון אלמוג, עופרי ארד, תאי בריבו ורבים נוספים רשמו אמש את הופעתם האחרונה. הנבחרת צפויה להיבנות סביב שחקנה של רומא, סוף פודגוראנו, ליאל עבדה (מכבי פ"ת), עדן קארצב (מכבי ת"א) ועידו שחר (הפועל חיפה).