קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 גרמניה 8 7 1 8:26 21
2 ישראל 8 5 2 9:17 16
3 פולין 8 4 1 7:20 15
4 הונגריה 8 3 3 13:14 11
5 לטביה 7 1 6 17:4 3
6 סן מרינו 7 0 7 27:0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא היו לנו כלים התקפיים, אבל לא ויתרנו"

אלון חזן נשם לרווחה מניצחון הצעירה: "היינו נחושים". שחר:"רוצים ללכת עד הסוף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.21 - 21:18

חזק בתמונת העלייה: ניצחון דרמטי 1:2 לנבחרת הצעירה מול לטביה חיזק את סיכוייה לעלות לפלייאוף של היורו עד גיל 21 מהמקום השני בבית. איתי בוגנים (8) כבש ראשון, ועידו שחר (89) בבעיטה עוצמתית מתוך הרחבה,כבש, והבטיח את הניצחון לטובת חניכיו של אלון חזן.  

חזן אמר בסיום: "נכון, היינו הרבה יותר טובים לאורך המשחק. לא היינו יותר מדי יעילים, היה קשה מול הצפיפות והפיזיות של לטביה. לא שיחקנו חכם בהרבה יותר מידי דקות, אך היינו נחושים לא ויתרנו. לפני מספר ימים שילמנו בשער שספגנו דקה ה-90, בכדורגל פעם זה לטובתך פעם לרעתך". חזן הוסיף: "אתה לוקח בחשבון שהיריבה תרצה להביך אותך, לא היו לנו יותר מדי כלים התקפיים, וניסינו לעשות הכל עד דקה האחרונה. שיחקנו היום פחות טוב אבל לא ויתרנו והצלחנו לנצח".

חזן התייחס גם לשער שהנבחרת ספגה, שפעם נוספת הראה את הבעייתיות של הכדורגל הישראלי ומצבים נייחים: "אני לא חושב שזאת מחלה, שלושה שחקני הגנה שעמדו שם במצב הנייח היו בגובה 1.95 מטר, ואין לנו שחקנים כאלה. ידענו שהדרך היחידה שלהם להבקיע זה מנייחים, לשמחתי ספגנו רק שער אחד. בסוף, יש לנו חודש עד המשחקים הבאים עם עוד שלוש נקודות ביד".

כובש שער הניצחון, עידו שחר, שאל האם השער היה הרגע הכי מאושר עד כה בקריירה הקצרה שלו: "זה הרגע הכי מתוק לדעתי. זה שהבקעתי בנבחרת אז בכלל, אנישמח מהשער, אבל מה שחשוב יותר הוא הניצחון. יש פה חבורה של גברים, נבחרת שמאמינה בעצמה ורוצה ללכת עד הסוף". בהמשך שחר התייחס לרוח של הנבחרת שהצליחה להתאושש מההפסד מול גרמניה: "מאכזב להפסיד דקה 90 מול גרמניה הגדולה, זה משפיע מנטאלית ומורלית, אבל שכחנו מזה אחרי יום, וזה היה מאחורינו".

מכבי צפויה לקבל חזרה לשורותיה גם את אייל גולסה הפצוע, אך שחר לא חש מתוסכל מהתחרות הקשה איתה הוא מתמודד: "גולסה שחקן מוכח,  הוא אחד הגדולים בארץ, אני מעריך אותו מאוד."