הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בצעירה הודו: "עידו שחר הציל את הקמפיין"

הרבה לחץ השתחרר בנבחרת אחרי שער הניצחון מול לטביה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  13.10.21 - 07:40
תחילת כתבה

השער של עידו שחר אתמול (שלישי) נגד לטביה שקבע 1:2 לקראת שריקת הסיום שחרר המון לחץ אצל הצוות המקצועי של הנבחרת הצעירה ואצל אנשי ההתאחדות. בנבחרת הודו: "עידו שחר הציל את הקמפיין. אם לא היינו מנצחים את לטביה היינו מסתבכים ומקטינים את הסיכויים להעפיל ליורו".

אלון חזן ביצע שלושה שינויים בהרכב שפתח נגד גרמניה חמישה ימים לפני כן, והעניק קרדיט למאור לוי, עוז בילו וסתיו נחמני. האחרון הוחלף במחצית על ידי כובש שער הניצחון, עידו שחר, וזאת לאחר שנחמני לא שותף בהפסד לגרמניה.

בצעירה הודו שהיה חשש שהשחקנים הצעירים לא יצליחו לאסוף את עצמם לאחר ה-3:2 הכואב בפאדרבורן, אך כאמור בסיום התמקדו בשלוש הנקודות ולא ביכולת הלא משכנעת ביחס למשחקיה הקודמים. בנבחרת החמיאו בסיום לכובש השער הראשון, איתי בוגנים, וכן למאור לוי שחילק כדורים לשחקני ההתקפה.

במצב העניינים הנוכחי, נבחרת ישראל מדורגת שנייה בבית עם 9 נקודות לאחר ארבעה משחקים, והיא גם ראשונה מבין הסגניות, תואר שיעניק לה כרטיס ישיר ליורו, אך יתר הסגניות עם משחקים חסרים ובין היתר נמצאות שם הולנד ואיטליה הבכירות.

בחודש הבא ממתין לישראל משחק חוץ נגד סן מרינו וחמישה ימים מאוחר יותר משחק ביתי נגד הונגריה, בו ניצחון יעזור לגמור את הסיכויים של הונגריה לסיים שנייה.