קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הסיבוב ה-1 היסטוריה": חזן מסתכל קדימה

מאמן הצעירה, אחרי ה-0:4 בסן מרינו: "מתמקדים בהונגריה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.11.21 - 23:01

הנבחרת הצעירה סיימה סיבוב ראשון מרשים במיוחד במוקדמות אליפות אירופה עד גיל 21 עם ניצחון חוץ 0:4 על סן מרינו. החניכים של אלון חזן השלימו 12 נקודות מתוך 15 אפשריות והם מדורגים במקום השני בבית, אחרי גרמניה. בסיום המשחק, עידו שחר, אחד ממצטייני המשחק, וחזן עצמו, סיכמו את המשחק והסתכלו קדימה אל המשחק הבא מול הונגריה.

"בהחלט אפשר להיות מרוצים, השגנו שלוש נקודות חשובות. במחצית הראשונה היינו טובים, אבל גם בשנייה עשינו דברים טובים", סיפר חזן, "הייתה אפשרות לתת למספר שחקנים הזדמנות וזה מצויין, כאלו שנמצאים איתנו כל הדרך ועוד לא קיבלו הזדמנות". הצעירה כזכור, הובילה 0:4 כבר בהפסקה: "ציפיתי שתיהיה ירידה במחצית השנייה, הם שיחקו אגרסיבי ורצינו לשמור את עצמנו. צריכים לעבור משחקים כאלה וזה מה שעשינו, ועכשיו אנחנו מסתכלים על הונגריה".

בהמשך, הוא העדיף שלא לסכם את הסיבוב הראשון המוצלח: "חושב שעשינו סיבוב טוב, אבל לא מסכמים כבר אחרי סיבוב. מבחינתנו הסיבוב הראשון זה היסטוריה, מסתכלים על הסיבוב השני ורוצים לעשות בו דברים טובים. משחק קשה מאוד מול נבחרת הונגרית מעולה, צריך שהשחקנים יתאוששו ונבוא כדי להשיג שלוש נקודות".

עידו שחר, שכבש את השער האחרון: "אפשר להיות מרוצים. מחצית ראשונה פתחנו טוב, הבנו מההתחלה שהמשחק חשוב ואנחנו חייבים להבקיע ולסיים כמה שיותר מהר", המשיך הקשר וסיפר על ההמשך: "אנחנו צריכים להמשיך בדרך שלנו. כל הקמפיין אנחנו אומרים שאנחנו בדרך שלנו וזה גם מה שנעשה מול הונגריה בתקווה להביא ניצחון".