קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אפשר לחלום על היורו": בצעירה מרוצים

השלישייה הקדמית והחשש מהונגריה. סיכום ה-0:4 על סן מרינו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.11.21 - 08:31

הנבחרת הצעירה של ישראל נזדקקה אמש (חמישי) לחצי שעה (31 דקות, למען הדיוק) טובה של כדורגל על מנת להכריע את המשחק נגד סן מרינו ולכבוש ארבעה שערים שסידרו 0:4. כרגע ישראל מדורגת שנייה בבית עם 12 נקודות, בדיוק כמו גרמניה אלא שלגרמנים משחק חסר. הערב גרמניה תארח את השלישית בבית פולין שלה 7 נקודות.

המשלחת תשוב לישראל ותחל בהכנות למשחק נגד הונגריה בשלישי, ואחרי הניצחון על סן מרינו בסביבתה טענו: "מחצית נגד הונגריה לא תספיק, אחרי הניצחון אפשר להמשיך לחלום על היורו. קונים סיבוב נוסף כזה וזה אמור להספיק".

אלון חזן עלה לשחק עם שלושה שחקני התקפה: עוז בילו (מ.ס אשדוד), אושר דוידה (הפועל ת"א) ואיתי בוגנים (הפועל חיפה) ושלושתם כבשו את שלושת השערים הראשונים. בקישור הוא שיבץ שלושה קשרים עם אוריינטציה הגנתית: אביאל זרגרי (בית"ר ירושלים), ארד בר (מכבי פ"ת) ועידו שחר (מכבי ת"א). האחרון כבש את הרביעי ועבורו מדובר במשחק נבחרת שני ברציפות שהוא כובש.

התוצאה אפשרה לחזן לבצע חילופים מוקדמים. שוערה השני של קריית שמונה, נדב זמיר זכה לדקות ראשונות בקמפיין כמו גם בלמה של בני יהודה, עמית גלזר. מאור לוי (מכבי חיפה) שיחק 35 דקות. בילו, דוידה ובוגנים השכיחו את היעדרותם של סוף פודגוראנו וסתיו נחמני, אך במשלחת מבינים שהמשחק הביתי נגד הונגריה יהיה קשה הרבה יותר, למרות שסיכוי העפלה של ההונגרים נמוכים.