קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חזן: "לא רציני לדבר עליי כמועמד לבוגרת"

לפני הונגריה, מאמן הצעירה דחה את השמועות: "לא אעזוב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.11.21 - 18:39

נבחרת ישראל הצעירה ממשיכה היום (שני) בהכנות למפגש מחר מול הונגריה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה. לאחר הניצחון 0:4 על סן מרינו, הנבחרת של אלון חזן נמצאת במקום השני בטבלה אחרי גרמניה, והתקווה לסיים באחד משני המקומות הראשונים נהיית ריאלית ממשחק למשחק.

לצד התקוות של הצעירה להעפיל, סוגיית המאמן הבא של הנבחרת הבוגרת ממשיכה להעסיק את ראשי הכדורגל הישראלי, וחזן עצמו, בחר לבטל את ההשערות על כך שהוא מועמד להחליף את ווילי רוטנשטיינר.

"לא שמתי שקל אחד בבורסה כל חיי אז אני לא מתעסק בבורסות. אני כל כך אוהב לאמן בנבחרת הצעירה רק התחלתי תהליך וזה יהיה לא רציני להעמיד את עצמי כמועמד. יש פה משימה ארוכה עם הצעירה, אני אוהב את העבודה עם הדור הצעיר שיגיע הרגע הנכון לקפיצת מדרגה יבוא הזמן, אבל כרגע יש משימה ותנו לי להתעסק בה".

הציפיות מהמשחק מול הונגריה: "הדרישה שלנו מעצמנו לקראת כל משחק היא שלוש נקודות. אנחנו עובדים קשה וזו נבחרת טובה וצנועה שרוצה להצליח בכל משחק מול כל יריבה. הונגריה זו יריבה חזקה וראויה ואנחנו מתייחסים לזה כך".

על החזרה של עומרי גנדלמן לסגל הנבחרת הצעירה: "גנדלמן שחקן שלנו מתחילת הקמפיין, אבל ברגע שהבוגרת צריכה אז אנחנו עומדים לרשותה. אחרי המשחק אני ו-ווילי דיברנו והוא גילה ג'נטלמניות כדי להירתם למשימה של הנבחרת הצעירה. גנדלמן הוא חשוב כמו כל השחקנים, אבל גם בלעדיו יש שחקנים טובים ואנחנו לא נשענים על שחקן כזה או אחר. העליונות שלנו זה שאנחנו קבוצה טובה וביחד".

על היעדר הקהל במשחקים: "הציבור ימשיך להאמין בנבחרות הצעירות והבוגרות. הקהל יודע לפרגן והוא צמא ושמראים לו משהו שקל להזדהות אז הוא נרתם. אני חסיד של הקהל הישראלי ואני בטוח שיבואו".

אור בלוריאן התייחס לאפשרות זימונו לנבחרת הבוגרת, ושיתף שכרגע זה לא לא נמצא בראש מעייניו: "אני משחק איפה שאומרים להיות, אם יאמרו לי לשחק בנבחרת הנערים אני אשחק שם".

בהמשך, בלוריאן התייחס ליריבה הצעירה צפויה לפגוש מחר: "אנחנו משחקים מול נבחרת מצוינת, התכוננו אליהם, והולך להיות משחק לא קל". הצעירה מקדימה את נבחרת פולין ב-2 נק' בטבלה, והשאיפה לעלות לאליפות ברורה: "מרגישים שאנחנו יכולים להגיע ליורו, כל הצוות השחקנים, זאת המטרה שלנו. בנוגע לנבחרת הפולנית שהביסה את גרמניה 0:4, בלם מכבי פ''ת אמר: "לא הופתענו מהתוצאה, פולין נבחרת מצוינת".