הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המשחק נגד פולין מהחשובים שהיו לכדורגל הישראלי"

בצעירה חגגו את ה-0:3 על הונגריה ושיבחו את חזן, ארד בר הצטיין. דוידה זעם על החילוף. פודגוראנו וליידנר צפויים לשוב לסגל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.11.21 - 10:26
תחילת כתבה

נבחרת ישראל סימנה אמש (שלישי), וי גדול כשגברה 0:3 על נבחרת הונגריה ושמרה על המקום השני בבית ב', כשהיא עם מספר נקודות זהה לגרמניה המוליכה ושתי נקודות יתרון על פולין.

אלון חזן ויתר על עוז בילו והחזיר את עומרי גנדלמן שלא שיחק נגד סן מרינו, מאחר והיה עם הנבחרת הבוגרת. המהלך הביא לשליטה במרכז השדה ולשער מהיר של ארד בר. המאמן זכה למחמאות על ההכנה ועל ניהול המשחק.

חלוץ הפועל ת"א, אושר דוידה לא אהב את החילוף בדקה ה-58, הוא השליך בקבוק וניסה לקרוע את חולצתו. בנבחרת הרגיעו אותו ואמרו: "מדובר בתסכול של משחק, הוא שחקן התקפה שרוצה לכבוש. הוא אוהב את הנבחרת ורוצה בהצלחתה".

ארד בר עם צמד היה המצטיין בשורות הנבחרת, כשביציע צפה בו הבעלים של מכבי פ"ת, אבי לוזון שמתכוון למכור אותו בקיץ הקרוב. במצב העניינים הנוכחי הצעירה מדורגת שנייה מבין הסגניות, כשרוסיה מעליה בשל הפרש שערים טוב יותר. ובצעירה יקוו למעידה של הרוסים.

כעת הצעירה יוצאת לפגרה ארוכה עד מרץ ואז מצפים לה משחקי בית נגד פולין וגרמניה. ניצחון נגד פולין יבטיח כמעט באופן סופי את המקום השני בבית, ניצחון גם נגד גרמניה יעלה את ישראל למקום הראשון. בנבחרת דרוכים: "המשחק נגד פולין מהחשובים שהיו לכדורגל הישראלי".

סוף פודגוראנו, דורון ליידנר ועומרי גנדלמן צפויים להיות חלק מהנבחרת הצעירה, לאחר שהנבחרת הבוגרת סיימה את משימותיה ומדובר בחיזוק לנבחרת של חזן. גם סתיו נחמני הפצוע ישוב לסגל.