קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נבחרת הנוער של איחוד האמירויות נחתה בארץ

היסטוריה בטורניר ע"ש גברי לוי. וגם: הסגל המלא של ישראל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.12.21 - 14:33

תגיות: נבחרת הנוער

נבחרת הנוער של איחוד האמירויות נחתה היום (שישי) בישראל והתקבלה על ידי מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל, יוסי שרעבי, שבירך את ראשי המשלחת, הצוות המקצועי והשחקנים על הגעתם ההיסטורית.
 
נבחרת איחוד האמירויות תשתתף החל מיום ראשון בטורניר החורף על שם גברי לוי ותתמודד מול הנבחרת של אופיר חיים באצטדיון בנתניה (17:00, הכניסה חופשית בהזמנת כרטיסים מראש). בטורניר החורף המסורתי ישתתפו גם נבחרות גרמניה ורוסיה.

יוסי שרעבי, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל: "זה רגע היסטורי מרגש, רגע בו חלום הופך למציאות. ביום ראשון, כאשר שתי הנבחרות יעלו על כר הדשא, דגלי שתי המדינות יתנופפו בגאון וההמנונים יושמעו ויהדהד מסר משמעותי על הווה ועתיד מבטיחים לכדורגלנים הצעירים וליחסים החמים בין ישראל לאיחוד האמירויות".

"הספורט בכלל והכדורגל בפרט הם נדבך משמעותי נוסף בהסכמי אברהם ונמשיך לייצר חיבורים נוספים כדי להוות דוגמה לעוד מדינות והתאחדויות רבות", הוסיף שרעבי. "אני משוכנע כי קרב היום בו נבחרות הייצוג שלנו, גברים ונשים, יזכו לקחת חלק בטורנירים שיערכו באיחוד האמירויות ושיתוף הפעולה רחב ההיקף רק ילך ויתעצם".
 
יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, הוסיף: "ההתאחדויות של גרמניה ורוסיה שותפות שנים רבות לפעילויות שונות, על המגרש ומחוצה לו, עם התאחדות הכדורגל שלנו. השנה, לראשונה אי פעם, תשתתף בטורניר נבחרת איחוד האמירויות ואנחנו נרגשים במיוחד. לפני כשנה, בטקס מרגש, במעמד היסטורי בנוכחות נשיא פיפ”א ג’יאני אינפנטינו, חתמו ההתאחדות הישראלית ומקבילתה מאיחוד האמירויות על מזכר הבנות לשיתוף פעולה במגוון תחומים. ביום ראשון הקרוב, שנה לאחר החתימה, אתרגש לא פחות מאשר באותו רגע בדובאי בו יחד עם שותפי למסע, חברי ורעי, שייח ראשיד בין אחמד אל נועימי, כאשר החזון יקרום עור וגידים. לא משנה איך יסתיים על כר הדשא המפגש בראשון הקרוב, התוצאה היא אחת - כולנו מנצחים!".

הסגל המלא של הנבחרת הישראלית: רועי עמדי, אדיר קורדובה, עילאי תומר, עומרי גרפי, רוי נאווי, אוסקר גלוך, בר לין, אריאל לוגסי, עידם טוקלומטי, אופק גלר, רועי אלקוקין, ליעד רמות, שגיא גניס, יובל כהן, מאור ישילירמק, יהונתן לייש, עיליי פיינגולד, ליאם חרמש, עידו אלמישלי, אמיר גנאח, דניס קוליקוב, עדי יונה וניתאי גרייס.