קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרשים את האירופאיות: סלמן מושך תשומת לב

בנפיקה, ספרטה פראג וראפיד וינה עוקבות אחר הכישרון של הפועל ירושלים. אכזבה בנבחרת מהתיקו, לצד מחמאות לצוות האימון: "לחצנו את אחת הנבחרות הטובות באירופה, כל הסקאוטים החמיאו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.06.22 - 08:18

נבחרת הנוער פתחה אמש (ראשון) את אליפות אירופה בתוצאת תיקו (2:2) נגד נבחרת סרביה. חניכיו של אופיר חיים רשמו תצוגה יוצאת מן הכלל, אבל סבלו מחוסר ריכוז בתוספת הזמן. האכזבה בסיום הייתה גדולה, בשל היכולת הטובה והרצון לפתוח את הבית עם ניצחון: "זה היה בידיים שלנו, כבר הרגשנו את הניצחון הראשון. נהיה חייבים לנצח את אוסטריה ברביעי כדי להיות בתמונה".

בסיום המשחק עבר המאמן, אופיר חיים בין השחקנים, חיבק אותם ואמר להם שהוא גאה בהם. לפני המשחק נגע בפן המנטלי: "אתם טובים, מגיע לכם להיות פה. אנחנו הולכים לעשות משהו גדול". בנבחרת החמיאו להכנה של חיים ועוזריו, איתי מרדכי ואייל גידרון: "לחצנו את אחת הנבחרות הטובות באירופה, הגענו למצבים. כל הסקאוטים החמיאו לנו".

אך לא רק צוות האימון של הנבחרת ראה את היכולת על הדשא. עשרות סקאוטים נכחו במשחק והתרשמו משחקני הנבחרת ובראשם אחמד סלמן, שכבש את השער השני ורק המשקוף מנע ממנו להשלים צמד. סלמן הרשים את אנשי בנפיקה ליסבון, ספרטה פראג וראפיד וינה וכעת המעקב אחריו ימשך.

גם כובש השער הראשון, אוסקר גלוך, בנוסף לדור תורג'מן ואיליי מדמון, נכנסו לפנקסים של הסקאוטים השונים. השחקנים והצוות עודדו את עידן טוקלומטי, שאיבוד כדור שלו הוביל לספיגת שער השוויון בתוספת הזמן. במשחק השני בבית ב', אנגליה גברה 0:2 על אוסטריה והיא צפויה לשייט לראשות הבית. המשחק ברביעי נגד האוסטרים הוא משחק מפתח עבור ישראל, כשניצחון יהווה צעד משמעותי לחצי הגמר ולכרטיס למונדיאל.