קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסביב היו מרוצים, אנחנו מצפים ליותר"

קצנפולסקי ונבחרת הנוער מתכוננים לאוסטריה, גלוך כשיר וצפוי לפתוח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.06.22 - 17:54

נבחרת הנוער של ישראל תערוך היום (שלישי) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק המכריע נגד אוסטריה. ניצחון של הכחולים לבנים יקרב אותם להבטחת המקום השני והישג יוצא דופן, כרטיס למונדיאל. חמש הראשונות בטורניר יזכו לכרטיס הנכסף.

"לספוג שער בדקה ה-92 זה הכי מבאס בעולם", אמר לקראת המשחק אל ים קצנפולסקי. "הנקודות היו חשובות מאוד. מסביב היו מרוצים, והיה דיבור ששיחקנו טוב, אבל בפנים אנחנו יודעים מה אנחנו שווים, ויודעים לייצר יותר מול כל נבחרת בערך. אז אנחנו תמיד מצפים ליותר, ואני מאמין שנביא את הרמה הגבוהה הזו".

"מההתחלה ידענו שהם נבחרת חזקה מאוד", אמר קצנפולסקי על אוסטריה. "יש שם שחקנים בברצלונה ושמות מטורפים, רובם משחקים בבוגרים. אני חושב שנצטרך לשפר במשחק שלנו את הקצב שאנחנו יודעים, ונגד סרביה לא הבאנו עד הסוף. נעבור על הדברים הטקטיים ונגיע מוכנים".

שחקן נוסף מהפועל ת"א, סתיו למקין, הוסיף: "יהיה לחץ גבוה, שתי הנבחרות אוהבות לשחק כדורגל ולא באות להתגונן. נבוא כל המשחק לתקוף ולנצח".

כזכור, בראשון הנבחרת של אופיר חיים סיימה בתיקו נגד נבחרת סרביה, לאחר שספגו שער שוויון בסמוך לשריקת הסיום. בנבחרת הייתה דאגה בסוף המשחק, לאחר שאוסקר גלוך התלונן על כאבים בתאומים, אך לאחר סדרת בדיקות שעבר נמצא שמדובר בכיווץ והוא יהיה כשיר לאוסטריה.

חיים שוקל להעניק קרדיט בהרכב לאחמד סלמן שנכנס כמחליף נגד סרביה, כבש שער והיה קרוב מאוד לכיבוש נוסף. במידה ויפתח, דן לוגסי עשוי לרדת לספסל. בתוך כך, המשלחת הישראלית דאגה לשף צמוד מישראל, ערן חי בטוב ששוהה עמם במלון ודואג להאכילם.