קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ישראל נבחרת טובה, יודעת לרסק יריבות"

באנגליה לא מזלזלים בנוער. תיקו יספיק לחיים להעפלה לחצי הגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.22 - 08:17

(התקציר באדיבות 'כאן')

לאחר שעשתה תיקו נגד סרביה והתפוצצה עם 2:4 מרשים מול אוסטריה, נבחרת הנוער של אופיר חיים מרחק נגיעה מהיסטוריה אדירה. החבורה בכחול-לבן תפגוש הערב (שבת) את אנגליה כשהיא יודעת שתיקו יספיק לה על מנת להבטיח את ההעפלה לחצי גמר היורו עד גיל 19, מה שגם יבטיח מקום במונדיאליטו, לראשונה אי פעם.

"עבדנו הרבה על הצד ההתקפי", סיפר אופיר חיים לקראת המפגש, "כשיש לך שחקנים חכמים זה פשוט יותר לעבוד איתם. אתה יכול להגיד משהו פעם אחת והכל יהיה מובן. הם רוצים להצליח, הם מאוד מכשרים ואני אומר להם כל הזמן להאמין בעצמם ולהראות לכולם שהם יכולים לנצח".

מנגד, המאמן האנגלי, איאן פוסטר, נשמע דרוך לקראת ההתמודדות, זאת על אף שכבר הבטיח את השתתפותו בחצי הגמר: "אנחנו מאוד מרוצים מכך שהבטחנו את חצי הגמר, אבל מצפה לנו משחק ענק עכשיו. אנחנו מרוכזים בישראל, אנחנו יודעים עד כמה הם טובים, זו קבוצה שיודעת לרסק את היריבה. זה הולך להיות משחק מאוד קשה עבורינו. אנחנו הסתכלנו על איך שהם שיחקו עד כה בטורניר, אבל פיתחנו תכנית משחק נגדם עוד בהתחשב בששת משחקי המוקדמות שקדמו לטורניר".

בכל אופן, על ישראל כאמור להבטיח עוד את העפלתה לחצי הגמר, וזו לא צפויה להיות משימה פשוטה כשתתמודד נגד האלופה מ-2017. אנגליה השיגה עד כה שש נקודות מהשש האפשריות, זאת לאחר שדרסה 0:4 את סרביה והסתדרה גם נגד אוסטריה עם 0:2 חלק.