קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אור ישראלוב צפוי להיות כשיר לצרפת

נבחרת הנוער מתכוננת לחצי גמר אליפות אירופה, תורג'מן זוכה לעדיפות בחוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  27.06.22 - 17:59
(UEFA)
(UEFA)

הרגע הגדול של נבחרת הנוער מגיע עכשיו: מחר (שלישי, 21:00) יעלו הבחורים בכחול ולבן לקרב מול נבחרת צרפת - על הכרטיס לגמר אליפות אירופה עד גיל 19. ההישג שנחשב לבלתי נתפס עד לפני כמה חודשים, רחוק תשעים דקות בלבד - והשחקנים של אופיר חיים, ששברו לא מעט תקרות זכוכית, ינסו להגיע לתחנה גדולה מאין כמוה עבורם.

ברמת ההרכב, הבלם אור ישראלוב צפוי להיות כשיר למשחק מול הצרפתים. דור תורג'מן זוכה לעדיפות על פני אחמד סלמן בחוד ההתקפה, והמאמן אופיר חיים עדיין מתלבט בין עילאי פיינגולד לעילאי תומר. מי שבכל מקרה יפתחו הם שלושת השחקנים הבולטים עד כה: תאי עבד, אריאל לוגסי ואוסקר גלוך. חיים הוריד את השחקנים לקרקע לאחר העפלה לחצי הגמר. היום הראה להם קטעי וידאו ממשחקיה של צרפת באליפות וכן ממשחקי ההכנה ביניהן.

"כמובן שהמשחק יהיה שונה", התייחס הקשר איליי מדמון לצרפתים, אותם פגשו פעמיים במשחקי ההכנה (וסיימו פעמיים ב-1:1), "זה חצי גמר אליפות אירופה, הרבה עיניים נשואות. המטרה שלנו לנצח במשחק הזה.  אנחנו באים מוכנים וצנועים למשחק הזה. מוכנים לגמרי".

איך יתמודד השחקנים עם ה"הייפ" שנוצר סביבם אחרי הנצחונות? "אנחנו מודעים למה שעשינו גם בלי כל הכתבות, לא לוקחים את זה כמובן מאליו. כמובן שהייתה שמחה, אבל אנחנו לא רוצים לעצור, יש לנו שאיפות גדולות יותר".