קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יציאה לחו"ל וזימון לנבחרת: תוכנית גלוך

קשר נבחרת הנוער הבקיע את השער היחיד של ישראל בהפסד 3:1 לאנגליה בגמר היורו וסחט מחמאות ("רמה מעל המשחק"). היחסים עם מכבי תל אביב, העתיד והציפייה לטלפון מאלון חזן

יגאל גולדשטיין, שליח ערוץ הספורט לסלובקיה  02.07.22 - 08:45

תגיות: אוסקר גלוך

(התקציר באדיבות 'כאן')

נבחרת ישראל אמנם הפסידה אתמול (שישי) בגמר היורו עד גיל 19, 3:1 לאנגליה, אך בקבוצה היו מרוצים מאוד ממשחקו של אוסקר גלוך. בכל נגיעה בכדור אמש של הקשר הצעיר באצטדיון אנטון מלטינסקי האמינו בצד הישראלי שמשהו טוב הולך לקרות, בעוד האנגלים חששו.

"אוסקר היה מעל המשחק", אמרו בנבחרת. "כל פעולה הייתה טובה יותר מקודמתה. הוא היה צריך להיות שחקן הטורניר, למרות שלא זכינו". גלוך התאכזב מההחמצה לקראת הסיום, אך זכה למחמאות מהצוות המקצועי ומהחברים על הופעתו הנהדרת.

גלוך הבקיע שלושה שערים ובישל שער נוסף בחמש הופעות. רק שחקן אחד, לואם צ'וואנה, הבקיע יותר ממנו. גלוך הבקיע כמות זהה של שערים בליגת העל שלנו, ב-8 הופעות עבור מכבי תל אביב הבוגרת.

בסביבתו של גלוך מצפים לכך שהקשר יזומן לנבחרת ישראל הבוגרת לאחר שהפך לשחקן מוביל בצעירה של גיא לוזון. אין דחיפה חזקה לכיוון יציאה לחו"ל כבר בקיץ הקרוב, אך בסביבת הקשר מבינים שהכל יקבע בהתאם לכסף. אם תגיע הצעה שמכבי ת"א לא תוכל לעמוד בפניה, הקשר יעזוב כבר בקיץ הקרוב.

גלוך עצמו סיכם בסיום המשחק: "אי אפשר להגיד שאני לא מאוכזב, אבל עשינו את כל מה שיכולנו, זה לא הספיק. אנחנו עם הראש למעלה, עשינו היסטוריה שלא הייתה פה עוד. אני מקווה שיתחילו לתת יותר לצעירים וייראו שהם יכולים לשחק ברמות הגבוהות".