קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בראש מורם: הנוער ריגש מדינה שלמה

צפו בתקציר: החבורה של אופיר חיים אמנם הפסידה בגמר היורו לאנגליה, אך סיפקה לנו תחושת גאווה ואחדות שהרבה שנים לא הרגשנו. מהשער המדהים של גלוך, דרך הפרגון בעולם ועד הראיון המרגש של המאמן בסיום. סיכום ערב בלתי נשכח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.22 - 20:35

פתאום, מדינה שלמה התאחדה סביב נבחרת ישראל. נבחרת הנוער של ישראל הזכירה לנו כמה אנחנו אוהבים כדורגל, לא פחות, כמה אנחנו רוצים לאהוב כדורגל ישראלי. חבורת הילדים (ילדים? גברים), של אופיר חיים, הגיעה אתמול לגמר היורו נגד אנגליה, הישג חסר תקדים שספק אם ישוחזר. זה נגמר בהפסד 3:1 לאחר הארכה, אבל אף אחד לא יכול לטעון לרגע שהנבחרת שלנו לא הייתה ראויה.

הסיקור המלא של המשחק
אופיר חיים דמע: "מנסה להיות קול, אבל אני גמור"
ישראלוב: "עשינו משהו אדיר. הלב שבור"
אוסקר גלוך: "מקווה שיתנו יותר לצעירים לשחק"
יונתן כהן: "להריע לילדים הכוכבים האלה": ברשת פרגנו
האתגר הבא: מה מחכה לישראל במונדיאליטו?

זה התחיל עם 45 דקות פשוט אדירות של ישראל. מי שישב במגרש ומי שצפה מהבית, בוודאי שפשף לא פעם את העיניים בחוסר אמונה. הנבחרת האנגלית החזקה, אולי הטובה באירופה בגיל שלה, בקושי הצליחה לעבור את החצי מול משחק מסודר ומלא ביטחון של החבורה שלנו. הקינוח הגיע עם שער נפלא של אוסקר גלוך בדקה ה-40, שער שהוכיח שוב, למי שלא הבין כבר, שבמכבי ת"א גדל משהו מיוחד, אולי שחקן שגדל פעם בדור.

צפו בשער הנפלא >

במשך הפסקת המחצית, כולנו היינו על ענן של חלום. אבל בתוך שבע דקות מפתיחת המחצית השנייה, ירדנו לקרקע המציאות, כאשר קאלום דויל השווה לזכות הנבחרת האנגלית. ישראל לא נשברה, קיבלה מספר הזדמנויות להכריע את המשחק, אבל בסופו של דבר אחרי 90 דקות, שתי הנבחרות נכנסו להארכה. שם, האנגלים נראו מעט יותר רעננים, והכריעו את ההתמודדות עם שני שערים מאוחרים. אך גם ההפסד הזה לא ישנה את המציאות הבלתי נתפסת. נבחרת הנוער של ישראל, סגנית אלופת אירופה.

היה עשר: ציוני הטורניר של נבחרת הנוער
מפרגנים לגלוך: "יודע לעשות הכל, לא יישאר בתל אביב"
"ישראל הרשימה": באנגליה הריעו לנבחרת
"הקשר האחורי הטוב בטורניר": כבוד למדמון
"יש לו מגע דרום אמריקאי": מחמאות ללוגסי