קבוצה מש’ נצ’ הפסד יחס נק’
1 אנגליה U19 2 2 0 0:6 6
2 ישראל U19 2 1 0 4:6 4
3 סרביה U19 2 0 1 6:2 1
4 אוסטריה U19 2 0 2 6:2 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לוגסי הוא שחקן של משחקים גדולים"

אופיר לוזון, מנכ"ל מכבי פ"ת, בראיון ל-'5 באוויר': "המועדון צריך לעבור מודרניזציה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.07.22 - 18:26

קרדיט תמונה: UEFA via Sportsfile

אחרי ההודעה של אבי לוזון על כך שיזוז הצידה, מכבי פ"ת נערכת לעידן חדש. המנכ"ל הטרי, אופיר לוזון, התראיין היום (שני) ל-5 באוויר וסיפר על התכניות של הקבוצה בליגה הלאומית, השינוי הניהולי, וכמובן על התכשיט החדש מנבחרת הנוער, אריאל לוגסי.

לוזון יהיה אחראי על הצד המקצועי יחד עם המאמן שי ברדה והמנהל המקצועי עומר גולן. המנכ"ל שנכנס בימים האחרונים לתפקיד סיפר על החזון שלו: "בכל מה שקשור לניהול השוטף של המועדון, אנחנו רוצים להתייעל. להקים מערכי מדיה חדשים, לנהל מערכת סקאוטינג ואנליסטים שלא היתה קיימת עד היום. בחזון שלי אני רוצה להגיע למצב שעכשיו נוכל לעבוד על איתור השחקנים הזרים לעונה הבאה. אנחנו צריכים לראות את המחר".

על אריאל לוגסי, ממצטייני נבחרת הנוער ביורו עד גיל 19: "לוגסי שחקן נהדר. ילד איכותי. הוא לא הפתיע אותנו, ידענו בדיוק מי הוא לאורך כל הדרך וכל השנים. אני חושב שהוא ילד שיגיע רחוק. כמו ליאל עבדה, גם אריאל לוגסי הגיע אלינו מהפועל פ"ת בגיל 12. היה מאוד מוכשר. לא היה צריך להיות גאון כדי להבין שמדובר בבחור איכותי. יכולת מסירה מדהימה, מהירות טובה ובעיטה נהדרת. לאורך כל השנים הוא היה שחקן של משחקים גדולים. אני לא יודע להעריך מה שוויו".

על הקהל: "יש לנו אוהדים טובים. בעברי הקמתי את חוג האוהדים הזה. גדלנו יחד והלכנו למשחקים יחד. אני מסכים שמכבי פ"ת צריכה לעבור מודרניזציה בדברים מסוימים ופה אני מגיע לשנות. אנחנו רוצים להחזיר את כל האוהדים שלא רוצים להגיע. נעשה את זה בדרך פשוטה וצנועה".