ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חופים: 0:1 חשוב לנבחרת ישראל על טורקיה

פתיחה נהדרת לשחקניו של בני לם בליגה האירופית, דנין כבש את שער הניצחון. ביום שישי: הנבחרת מול אסטוניה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.13 - 17:19
אלון לוי. משחק הקרבה של ישראל (bsww)
אלון לוי. משחק הקרבה של ישראל (bsww)
תחילת כתבהפתיחה נהדרת לנבחרת ישראל בליגת כדורגל החופים האירופית. השחקנים של בני לם שמחפשים להעפיל לדרג א' של היבשת גברו היום (חמישי) 0:1 על נבחרת טורקיה במסגרת המחזור הראשון בבית א' של דרג ב'. המשחקים נערכים בטורדמברה שבספרד.

בישראל, וגם בטורקיה, ידעו שלפתיחת הטורניר תהיה משמעות עצומה להמשך הדרך ועל החול בקטאלוניה התפתח משחק טקטי וסגור, כאשר שתי הקבוצות חוששות מטעיות. בסופו של דבר אדיר דנין הצליח להשיג את שער הניצחון היקר, עמוק בתוך השליש האחרון של ההתמודדות.

המאמן בני לם אמר בסיום: "היה משחק קשה, הטורקים נתנו פייט חזק והמשחק היה צמוד אבל אמרתי לשחקנים מההתחלה שאת המשחק הזה ינצח מי שיקבל פחות שערים. השחקנים שלנו נלחמים בשביל הסמל והמדינה ואני גאה בהם על ההקרבה והנחישות".

בעקבות הניצחון השיגה ישראל 3 נקודות ראשונות, כאשר הנבחרת שתסיים ראשונה בבית תעלה למשחק מול מי שתסיים בראש הבית המקביל. המנצחת תעלה לדרג א' של כדורגל החופים האירופי. במשחק מקביל בבית הישראלי ניצחה צרפת של אריק קנטונה את אסטוניה 3:4 והיא עם מספר נקודות זהה לזה של ישראל. מחר תפגוש הנבחרת את אסטוניה ובשבת את צרפת, שנשרה לאחרונה מדרג א'.