ראווה: כוכבי גולסטאר ניצחו את נבחרת האמנים
שרדה בליגה: כרמיאל ניצחה 2:6 את תל אביב

בעלי ב"ש: שחקנים שלי מכרו משחק ברבע הגמר

צפו. קארו יצא למתקפה נגד אנשי אשקלון, שהגיבו: "הוא שקרן". הקטע המלא ישודר בריאדה אל חמיסה (רביעי, 15:00)

רז זהבי
רז זהבי  21.07.19 - 19:14
תחילת כתבה

חשד למכירת משחקים בליגת כדורגל החופים: הבעלים של הפועל ב"ש, אייל קארו, טוען כי שחקני הקבוצה לא התאמצו בתבוסה 7:3 ביום שישי האחרון להפועל אשקלון. קארו מתכוון להגיש תלונה במשטרה נגד חברת הנהלת הפועל אשקלון, סיגלית עמר, בטענה כי הוא מחזיק במסרונים המעידים על מכירת משחק. "אני יודע במי מדובר", אמר קארו ל"ריאדה אל חמיסה", "זו הודעה שקיבלתי ואני שומר אותה, שיש בה הודאה ברורה שהיתה מכירה במשחק הזה. יש לי כיוון חשיבה, בנוגע לקשים שיש לנו עם אשקלון".

כזכור, רק בקיץ האחרון קיבל קארו את הזכות ממנכ"ל קבוצת הכדורגל הבכירה, אסי רחמים, להשתמש בשם ובמותג "הפועל באר שבע", ובקבוצה מככב גם אביתר אילוז, שחקן וקפטן הקבוצה בליגת העל במשך שנים ארוכות. עם זאת, קארו הדגיש: "רוב השחקנים לא מכרו, אני יודע בדיוק מי האנשים שהיו עם עמר בקשר".

בעימות שנערך ב"ריאדה אל חמיסה", שתשודר ביום רביעי בערוץ הספורט, הבעלים של אשקלון, קובי סוויסה, מכחיש: "קארו משקר במצח נחושה. הוא הובס. השחקנים שהוא מדבר עליהם, כביכול, נתנו את הנשמה. אשקלון הציגה כדורגל ברמה גבוהה וניצחה בצדק. אני אגיש נגדו שתי תביעות במידה ולא יתנצל".

גם סיגלית עמר, נגדה קארו אמור להגיש את התלונה, הכחישה את הדברים: "זה שקר וכזב, אני המומה ממה שהוא אומר. השחקנים שלהם לא מכרו שום משחק". ביום שישי, יפגשו האשקלונים את מכבי נתניה במסגרת חצי הגמר של ליגת החופים.

הקטע המלא ישודר בתכנית ריאדה אל חמיסה, יום רביעי בשעה 15:00