מיננקו בכתה: "מתנצלת שלא זכיתי במדליה"

קופצת המשולשת רק חמישית באירופה: "למדתי שיעור לחיים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.08.18 - 23:58
תחילת כתבה

ציפתה ליותר. חנה מיננקו סיימה הערב (שישי) במקום החמישי באליפות אירופה בקפיצה משולשת. הקופצת הישראלית הבכירה ניתרה למרחק של 14.37 מטרים (0.7), כבר בניסיון הראשון שלה בתחרות. בניסיון השני היא פסלה, בשלישי קבעה 14.15 (0.1) ועלתה לשמינייה האחרונה מהמקום הרביעי. בהמשך פסלה בניסיון הרביעי ובשני הניסיונות האחרונים היא אמנם לא פסלה, אבל הייתה רחוקה מיכולתה.

מאוכזבת ונרגשת, כשדמעות חונקות את גרונה, סיכמה: "הייתה לי תחרות מאוד קשה. הוצאתי מעצמי את המקסימום האפשרי שכרגע הוא 14.37-14.40. אין ניסים ואי אפשר לשנות דברים שבועיים לפני תחרות. עשיתי הכל כדי להגיע לכאן ולעשות תחרות טובה וזה מה שיצא לי היום. זה מאוד מאכזב. זה היה עבורי שיעור חשוב לחיים".

מיננקו שזכתה לפני שנתיים במדלית הכסף באליפות אירופה שנערכה באמסטרדם הוסיפה: "אני יודעת מה הטעויות שלי ואעבוד עליהן. אני מודעת לפוטנציאל שלי ואני מאוד מציאותית. השנה הייתה קשה ולא הצלחתי לעשות תוצאות טובות. הייתה לי בעיה עם הטכניקה. אני מודה לכל מי שתומך ומאמין בי לכל אורך השנה. אני מתנצלת שלא זכיתי במדליה, מאוד רציתי. עשיתי טעות ואני משלמת עליה. יכולתי להיות עכשיו במקום אחר."