אברבוך: "הכל נראה עקום באיגוד האתלטיקה"

צפו במאמן המפוטר בראיון ל"מגרש פתוח": "דרכי לא מתאימה למי שרחוק מהספורט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.04.19 - 18:16
תחילת כתבה

"אני עדיין לא מודע מדוע פוטרתי", אמר אלוף אירופה לשעבר, אלכס אברבוך, בראיון ל"מגרש פתוח", לראשונה מאז ההודעה על סיום תפקידו איגוד האתלטיקה: "הכל נראה עקום, ההתנהלות לא מקובלת עליי. אם אתם לא מרוצים ממני, או חושבים שהתנהלתי לא נכון, דברו איתי ותבהירו איפה טעיתי. אם תרצו לשנות יחד איתי אני אשמח, כי הדרך שלי לא תמיד מתאימה למי שרחוק מהספורט. אני עדיין מחכה לתשובה של האיגוד".

אברבוך סיים אתמול את דרכו כאחראי על ענף הקפיצה במוט באיגוד, ונשמע בראיון מבולבל: "לפעמים עושים דברים ואין תוצאות מיד. כשהתחלתי ב-2013 המצב היה קשה, ותראו את המצב היום: 3 ספורטאים אולימפיים, יש גם הרבה צעירים וגם מאמנת חדשה. גם אם החלטתם לקצץ, קיצוצים צריכים לחול על כולם ולא רק עליי". בנוסף, גם פירט לגבי המו"מ: "בדצמבר קיבלתי חוזה חדש מהאיגוד, אבל עם קיצוץ של 2,500 ש"ח שלא רציתי, לאחר מכן הציעו לי עוד כמה הצעות, ושם הבנתי שמשהו לא בסדר". 

אברבוך המשיך וטען: "נלחמתי על מעמד המאמן, ושנוכל לקדם את הספורט הישראלי כמו שצריך". באשר לעתיד, הבהיר האתלט: "אני פורש מהאיגוד, אבל רוצה להמשיך באתלטיקה. ברגע שאקבל תשובות, אוכל לדעת לאן הולכים".