מיננקו: "המטרה - לעשות קריטריון לטוקיו"

קופצת המשולשת מתכוננת לאליפות ישראל. וייסמן: "מרוגשת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.06.21 - 14:46
תחילת כתבה

אליפות ישראל תתקיים בימים ראשון ושני בשבוע הבא, ואיגוד האתלטיקה קיים היום מסיבת עיתונאים לקראת התחרות. "חשוב לנו שהאליפות תהיה מוצלחת ויגיע הרבה קהל", אמר גל לוי מנכ"ל האיגוד. "אני מקווה שנעמוד בציפיות של האליפות. לצערי האתלטיקה בארץ היא לא מלכת הספורט ולכן חשוב לשים אותה במרכז הבמה של הספורט הישראלי"

קופצת המשולשת, חנה קנייזבה מיננקו, שעדיין לא קבעה קריטריון לטוקיו: "אני שמחה שהתקדמתי בקיץ הזה ועכשיו אני לאט לאט מתקדמת והמטרה היא לעשות קריטריון לטוקיו ואני בדרך לזה. אני פשוט חושבת שאני צריכה לעשות את המקסימום בכל תחרות, אסור שיהיה לי לחץ בראש שעוד לא קבעתי את הקריטריון".

דיאנה וייסמן: "זו התחרות הכי מרגשת מבחינתי. אני באה לתת את העבודה הקשה שעשיתי, מקווה להראות תוצאה טובה . מתחרות לתחרות אני מנסה להשתפר. אני קוראת לקהל להגיע כדי לעודד ולדחוף ולתת מוטיבציה, זה מאוד מאוד חשוב".

אבירם שוורצברד, קופץ לרוחק: "המטרה שלי היא להיות אלוף ישראל, אני אלוף בלהיות סגן אלוף ישראל. השנה, לעומת שנים קודמות  הצלחתי, להיות די יציב, אני מחפשת את הקפיצה הגדולה"

אדם יעקובי, רץ ה-400 משוכות, סיפר "אליפות ישראל היא ההיילייט , תמיד מושך את הלשון ובא לרוץ הכי חזק שאפשר , תמיד יש פייט טוב. תחרות חשובה בשבילי. בא לשפר את השיר האישי שלי".