הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"האירוע בישראל יזכר בהיסטורית האתלטיקה"

נשיא איגוד האתלטיקה האירופי לקראת אליפות מתחת גיל 18 שתיערך בירושלים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.04.22 - 22:19
"מודה לאיגוד האתלטיקה הישראלי". קארמרינוב (איגוד האתלטיקה האירופאי)
"מודה לאיגוד האתלטיקה הישראלי". קארמרינוב (איגוד האתלטיקה האירופאי)

בישראל ממשיכים להתארגן לקראת אליפות אירופה באתלטיקה מתחת לגיל 18, שתיערך בירושלים ביולי הקרוב. לקראת ההתמודדות, בירך דוברומיר קארמרינוב, נשיא איגוד האתלטיקה האירופאי, את איגוד האתלטיקה הישראלי על היוזמה להביא את האליפות לארץ.

"אני שמח להזמין את כולם לאליפות אירופה באתלטיקה, השלישית לגילאי תחת 18, במיוחד לאור העובדה שעברו 4 שנים מאז שיכולנו לארגן אליפות לטובת הגילאים הללו. אני רוצה לברך את איגוד האתלטיקה הישראלי על היוזמה להביא את האליפות למדינה הנפלאה שלכם. אני יכול להגיד בביטחון גדול שהאליפות הזאת תהיה אבן דרך ואירוע שייזכר בהיסטוריה של האתלטיקה האירופאית".

"בנובמבר 2019 הוחלט על ידי הועדה המארגנת להעניק את האליפות הזאת לאיגוד האתלטיקה הישראלי", המשיך קארמרינוב, "למרות התפרצות מגפת הקורונה, איגוד האתלטיקה האירופאי התרשם מאוד מההכנות היעילות והמקצועיות לאליפות, אליה יגיעו טובי האתלטים בקבוצת הגילאים הזאת. זה נפלא לראות כבר עכשיו את ההשפעה של האתלטים שהשתתפו באליפות הקודמת ב-2018 על תחרויות בוגרים בינלאומיות".

"כשהמחשבות כבר על התחרות, אני רוצה לאחל לכולם 4 ימים של אליפות מהנאה ובלתי נשכחת. אני גם רוצה להודות מקרב לב לעיר ירושלים, לאיגוד האתלטיקה הישראלי, לוועדה המארגנת בירושלים, לשותפים הנוספים, לשופטים ולמתנדבים על חלקם בקיום האליפות".