הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התאחדויות האתלטיקה הביעו תמיכה בישראל

נשיא ההתאחדות האירופית: "שולחים רגשי הזדהות, מוכנים לסייע בכל דבר"

רותם פלדברג
רותם פלדברג  15.10.23 - 12:55
נשיא ההתאחדות האירופית, דוברומיר קראמרינוב (צילום: התאחדות האתלטיקה האירופית)
נשיא ההתאחדות האירופית, דוברומיר קראמרינוב (צילום: התאחדות האתלטיקה האירופית)

נשיא התאחדות האתלטיקה העולמית, לורד סבסטיאן קו, ונשיא התאחדות האתלטיקה האירופית, דוברומיר קראמרינוב, פנו במהלך השבוע שעבר ליו"ר איגוד האתלטיקה בישראל עמי ברן והביעו את תמיכתם לאחר המתקפה הרצחנית של חמאס בשבעה באוקטובר. הלורד קו הבהיר כי מחשבותיו נתונות לאתלטים הישראליים ולאתלטיקה הישראלית כולה והציע את סיוע ההתאחדות העולמית במה שצריך.

ממכתבו של דוברומיר קראמרינוב, נשיא התאחדות האתלטיקה האירופית : "אנו, כל אנשי התאחדות האתלטיקה האירופית, מושיטים לכם את ידינו. התמלאנו בצער עמוק נוכח האירועים הטרגיים שעוברים עליכם בישראל בימים אלה.
ברגעים אלה של מצוקה תהומית, אנחנו שולחים לכם, לעם בישראל, רגשי אמפתיה וסולידריות כנים. דעו שהתאחדות האתלטיקה האירופית מוכנה לספק לכם כל סיוע ותמיכה שנחוצים לכם בשעה הקשה הזו. אנחנו כאן אתכם ובשבילכם".

עמי ברן, יו"ר איגוד האתלטיקה בישראל אמר: "בימים קשים אלה אנחנו מודים מכל הלב לחברינו מהאתלטיקה העולמית ומהאתלטיקה האירופית על התמיכה וההזדהות איתנו. לקבל הודעות כאלה מסבסטיאן קו ומדוברומיר קראמרינוב נותן לנו את הכוח להמשיך ולהאמין שיעמדו לצידנו כאשר מנגד כוחות הרשע מנסים למחוק אותנו ואת ארצנו.
אנחנו, באיגוד האתלטיקה, מברכים  את כל חיילינו ואת כוחות הבטחון ומודים להם על המאמצים לשמור עלינו ועל המדינה".