אלמוג בוזגלו צפוי להמשיך בהפועל חיפה

הקשר שהתאושש מקרע ברצועה, אמור לחתום בימים הקרובים. עידן שמש במגעים להארכת חוזהו בקבוצה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.05.19 - 11:41
תחילת כתבה

הפועל חיפה קרובה להחתמה שנייה בעידן חיים סילבס. לאחר שבן והבה חתם לשנתיים, אלמוג בוזגלו צפוי להצטרף אליו ולחתום על הארכת חוזהו. הקשר שנרכש מבני יהודה, נפצע במשחק הגומלין נגד אטלאנטה במסגרת מוקדמות הליגה האירופית ושב לשחק רק במחזור הנעילה של הפלייאוף התחתון.

בגלל שמתן חוזז ישוב למכבי תל אביב אחרי תקופת ההשאלה, בקבוצה מבינים כי הם חייבים חיזוק באגפים, ולכן בונים על בוזגלו, שהתאושש מהקרע ברצועה הצולבת, ולאחר עבודה קשה שב לכושר משחק. בקבוצתו הקודמת, בני יהודה, הוא רשם עונה מצוינת והפציעה פגעה בהתקדמותו, אך בהפועל חיפה מאמינים ביכולתו לתרום. בוזגלו, שרב העונה לא התאמן יחד עם חבריו, מתגורר עם משפחתו בקריית אתא והתחבר למועדון למרות הפציעה הארוכה.

מלבד בוזגלו,  גם עידן שמש שהגיע בחודש ינואר ועבר שתי פציעות, צפוי להמשיך אצל האדומים. לקבוצה יש אופצייה על השחקן לעונה הבאה ונראה כי היא תממש אותו. במועדון טרם התקבלה החלטה האם להשאיר את בן אז'ובל, עליו היא צריכה לשלם 600 אלף ש"ח להפועל עכו במידה ותרצה לעשות זאת.

הבעלים, יואב כץ לא הסתיר העונה את האכזבה מהחלק ההתקפי ובעיקר מתפקודו בחצי השני של העונה, ונראה כי החולייה זו תעבור שדרוג, כשנס זמיר שכבש שישה שערים העונה, צפוי להמשיך.