עדי נמני פצוע, לא ישחק נגד הפועל חדרה

עמית כהן יחליפו בהרכב. לקורצקי לא יהיו מגנים על הספסל

גיל לוין
גיל לוין  12.09.19 - 15:08
תחילת כתבה

בווידאו: הניצחון של הפועל רעננה על בית"ר ירושלים במחזור האחרון

הפועל רעננה יצאה לפגרת הנבחרות אופטימית למדי, לאחר שרשמה את שלוש הנקודות הראשונות שלה העונה, בניצחון 1:2 על בית"ר ירושלים. כעת, הקבוצה מהשרון מקווה לייצר המשכיות, כשבשבת הקרובה היא תתמודד נגד הפועל חדרה באצטדיון בנתניה.

"אנחנו צריכים לתת לשחקנים ביטחון ואמונה שיש לנו קבוצה טובה ואנחנו צריכים להמשיך בדרך שהתחלנו איתה", סיפר המאמן מנחם קורצקי. "אנחנו מאוד מאמינים בשחקנים. היה לנו משחק טוב מול בית"ר ואנחנו צריכים להמשיך מול חדרה ביום שבת".

כמו כן, בשרון התגאו לאחר שלא פחות מחמישה שחקנים - אסף צור, עמית כהן, בן סביר, יואב תומר ואור דסה, ייצגו את ישראל בנבחרת הצעירה.

החמישה שבו אתמול (רביעי) לישראל אחרי ניצחון 1:2 מתוק על קזחסטן. "מבחינתנו זה כבוד גדול", אמר המאמן, שהוסיף: "זה פגע קצת בהכנות מול חדרה, אבל יש לנו יומיים עד למשחק. נשלים פערים ואני בטוח שנבוא מוכנים להתמודדות".

בינתיים, חדשות לא טובות בחוליית ההגנה. עדי נמני נפצע אמש במפשעה ועבר הבוקר בדיקת אולטרסאונד, בה התגלה כי הוא סובל ממתיחה במפשעה. המגן עתיד להיעדר בין שבוע לשבועיים, וחזרתו תהיה תלוי בקצב ההחלמה שלו.

קורצקי יפתח בשבת עם עמית כהן הצעיר, ששב מקזחסטן אתמול, במקומו של נמני בעמדת המגן הימני. בעמדת המגן השמאלי יפתח ירדן כהן, שישוב לראשונה מפציעה במפשעה. על הספסל לא יהיו למאמן מגנים נוספים, לאחר שמאור ג'רסי התבקש לחפש קבוצה חדשה בנסיבות כספיות.

ובנושא אחר: אתמול פינו האדומים זמן על מנת לערוך ביקור קצר בכפר הנוער והילדים טוקאייר. לאחר שיחה ושאלות מצד הילדים, עדי נמני ועידו לוי ערכו גם משחק עם הילדים.