הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי חיפה בטירוף: "נעשה הכל כדי שהקהל שהגיע יחגוג בסיום"

בקבוצה מתרגשים ממחוות האוהדים: מעל ל-3,000 ירוקים צפויים להיות באיצטדיון מול סלביה פראג. פלאניץ' בספק גדול, אבו פאני עשוי לשוב להרכב לאחר הפציעה. ברק בכר מתלבט לגבי המערך

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.11.21 - 10:01

מכבי חיפה תפגוש הערב את סלביה פראג בצ'כיה ותזכה לדחיפה של מעל ל-3,000 אוהדים ירוקים. הקבוצה של ברק בכר מדורגת שנייה בבית עם ארבע נקודות לאחר שלושה מחזורים, אחריה סלביה פראג עם שלוש נקודות. ניצחון הערב יקרב את הירוקים להעפלה, אך היא מגיעה למשחק כאנדרדוג מובהק.

כאלף מהאוהדים הפתיעו אמש את אוטובוס השחקנים, עיכב אותם במשך 20 דקות בסמוך למלון, תוך עידוד מאסיבי ושימוש באביזרים פירוטכניים. בהמשך השחקנים נכנסו למלון, שם רקדו ושרו עם האוהדים ששהו ברחוב הסמוך. השחקנים התרגשו מאוד מהמחווה: "נעשה הכל כדי שהקהל האדיר הזה יחגוג בסיום, זה לא יהיה פשוט מול יריבה מצוינת, אבל נעלה עם מחוייבות".

בוגדן פלאניץ' לא נטל חלק באימון המסכם והסיכויים שיטול חלק במשחק הם נמוכים מאוד. אורי דהן לא המריא עם הקבוצה לצ'כיה בשל כאבים בברך ועופרי ארד רשם שלושה אימונים בלבד מאז שב מפציעה. בהיעדרו של פלאניץ' לברק בכר אין ברירות רבות מדי - רמי גרשון יפתח לצידו של שון גולדברג וככל הנראה, חוסה רודריגס יוסת להגנה. לא בפעם הראשונה שבכר משתמש ברודריגס כבלם.

בקישור צפויים שני שינויים מהמשחק בשבת נגד מ.ס. אשדוד, כאשר מוחמד אבו פאני וצ'ארון שרי בתמונת ההרכב. מדובר במשחק הראשון של אבו פאני ב-11 לאחר הפציעה נגד מכבי ת"א לפני כחודש וחצי. בהתקפה, בן שהר יפתח על חשבונו של גודסוואי דוניו, שצפוי לקבל מנוחה, כאשר הוא אמור לשתף פעולה עם עומר אצילי, כשדין דוד יקבל דקות מהספסל.

בצוות המקצועי הכינו את השחקנים למפגש עם יריבה קשה, שמניעה את הכדור ומגיעה במהירות לשער ומאיימת עליו מספר רב של פעמים.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, חוסה רודריגס, רמי גרשון (בוגדן פלאניץ'), שון גולדברג, סאן מנחם; עלי מוחמד, מוחמד אבו פאני (יובל אשכנזי), צ'ארון שרי; עומר אצילי (דין דוד) ובן שהר.