"האליפות בישראל היא הטובה בהיסטוריה"

יושב ראש איגוד השחייה האירופי, פאולו בארלי, מרוצה: היה שבוע נפלא

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.12.15 - 16:21

תגיות: שחייה

תחילת כתבה

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו אירח היום (ראשון) את יו"ר איגוד השחיה האירופי, פאולו בארלי ואת יו״ר איגוד השחיה הישראלי שי שכנר. בפגישה אמר ראש הממשלה: "אני שמח שישראל מארחת את אליפות אירופה בשחייה לבריכות קצרות. יותר מזה שמחתי על המדליות שזכינו בהן ואני רוצה לשבח ולהעריך את איגוד השחייה הבינלאומי שבחר לקיים את האליפות בישראל במיוחד בימים אלו".

בארלי אמר בפגישה כי הם מאוד מרוצים מארגון האליפות בישראל וציין שבעוד שנתיים תתקיים בישראל אליפות שחייה נוספת, הפעם לצעירים.

בתוך כך, האיגוד הישראלי זכה לשבחים מאיגוד השחיה האירופי על הארגון. נשיא האיגוד האירופי הוציא הודעה מיוחדת לתקשורת האירופית, בה נכתב כי איגוד השחיה הישראלי יכולים להביט בגאווה על האליפות.

בארלי עצמו אמר: ״האליפות של 2015 היא הטובה בהיסטוריה של האירוע תודות לארגון של איגוד השחיה הישראלי, לעיר נתניה ולשותפים שלנו באליפות, היה לנו שבוע נפלא כאן. המתקן עצמו, השירות, האירוח, חצו אפילו את הדרישות הגבוהות ביותר".

עוד הוא הוסיף: "אני רוצה לציין גם את עניין הביטחון - נהנינו מביטחון מלא כאן, או הרשו לי לומר- מעולם לא הרגשנו שאנחנו יכולים להיתקל כאן בשום בעיה. המארחים שלנו דאגו לכל הפרטים שלנו בצורה מקצוענית למופת".