הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שטרית סיים שמיני באליפות אירופה

בריכות קצרות: הישראלי קבע שיא אישי ב-400 מעורב אישי, 4:13.89 דקות בקאזאן

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  07.11.21 - 20:22
עוד הישג בבריכה. (באדיבות איגוד השחיה)
עוד הישג בבריכה. (באדיבות איגוד השחיה)
תחילת כתבה

אליפות אירופה בבריכות קצרות ננעלה הערב (ראשון) עם הופעה נוספת בגמר של שחיין ישראלי. איתן בן שטרית בן ה-18 נעל אליפות אישית נהדרת, כאשר סיים במקום השמיני בגמר 400 מעורב אישי כשהוא שובר בפעם השנייה היום את שיאו האישי וקובע 4:13.89 דקות.

בכך, נועלת נבחרת ישראל אליפות מוצלחת עם מדליה אחת של אנסטסיה גורבנקו, ארבעה גמרים אליהם העפילו הישראלים ועשרה חצאי גמרים. תשעת שחייניות ושחייני הנבחרת שברו ארבעה שיאי ישראל, שלושה מהם של כריס פיצ'וגין ואחד בשליחים, ושני שיאים ישראליים לגילאי נוער. כמו כן, שברו השחייניות והשחיינים מספר יוצא דופן של 32 שיאים אישיים בתחרות.

המנהל הספורטיבי של איגוד השחייה ומאמן הנבחרת אהוד סגל סיכם: "זו הייתה תחרות מוצלחת מאוד עבורנו. המטרה העיקרית שהצבנו לעצמנו הייתה צבירת ניסיון עבור השחייניות והשחיינים הצעירים, ובזה עמדנו ואף מעל למצופה, כאשר הצעירים הוכיחו את עצמם ושברו שלל שיאים על הבמה המרכזית, חלקם בהופעות בכורה בבוגרים, כשגם המעט מנוסים יותר הוכיחו את עצמם שוב ברמה הגבוהה ביותר, כשהשיא היה כמובן מדליית הזהב של אנסטסיה גורבנקו. תודה גדולה לצוות הנהדר שהיה כאן איתנו ולמאמני האגודות של השחיינים, הפנים כעת לתקופת אימונים משמעותית ולאליפות העולם בבריכות קצרות שתיערך באבו דאבי בחודש הבא ואני בטוח שנייצג את ישראל בצורה הטובה ביותר גם שם".