הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לצלילי התקווה: צפו בהענקת הזהב לגורבנקו

אלופת העולם הישראלית התרגשה: "מאושרת, מה עוד אוכל לבקש?"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.12.21 - 16:25

פשוט מדהים! אנסטסיה גורבנקו לא עוצרת במסע המדהים שלה במעלה עולם השחייה העולמי. היום (ראשון), השחיינית הישראלית עלתה למקצה ה-100 מטר מעורב באליפות העולם בבריכות קצרות וכמו שעשתה במקצה ה-50 מטר חזה, גם הפעם הייתה הראשונה לגעת בקיר בדרך לזהב נוסף באליפות העולם באבו דאבי.

צפו במשחה ובהענקת המדליה לצלילי "התקווה" בנגן הווידאו למעלה >>

"אני מאושרת, זו גם התוצאה הטובה ביותר שלי. מה עוד אני יכולה לבקש?", התרגשה אלופת העולם בסיום, "המטרה שלי היא רק להנות, לעשות כיף, ולעשות את הטוב ביותר שלי".

בדרך לשם, הישראלית בת ה-18 קבעה שיא ישראלי חדש, כשסיימה בתוצאה של 57.8 שניות ב-100 מעורב אישי. מעורב אישי, שיא ישראלי חדש. כזכור, ביום שישי האחרון עשתה גורבנקו היסטוריה כאשר זכתה במדליית הזהב ב-50 מטר חזה, הזהב הראשון של ישראל אי פעם באליפות עולם בשחייה.

לאחר שהדופק האט, גורבנקו סיכמה את הזכייה בזהב השני שלה: "משחה די טוב, התרכזתי בדברים הקטנים וראיתי לפני הסוף שאני ראשונה, אז התרגשתי ורציתי לסיים יותר מהר. הייתה לי שנה נורא עמוסה, שחיתי את המשחה הזה 20 פעמים בחודשים האחרונים ובכל פעם הייתי נורא קרובה לשיא, כיף לשבור אותו. היה חשוב לי נורא לעשות את זה היום. תמיד מרגש להתחרות בשביל המדינה שלי, תודה לכל מי שעודד אותי מהבית".

מאמן נבחרת השחייה, אהוד סגל הוסיף: "שמחים מאוד שגורבנקו הצליחה לבוא לידי ביטוי בפעם השנייה וניצחה בזירה העולמית. לעבור שלב מחצי גמר לגמר ואז גם לזנק ב-100 מטרים חזה זה משהו שלא קל לעשות וזה משהו שקצת פספסנו. אנחנו צריכים ללמוד ולהשתפר איך להתנהל ככה שנמשיך את ההצלחות. יש לנו תחרות מוצלחת, כיף מאוד להיות עם הצוות הזה. מודים לכולם על התמיכה מרחוק".