ליגה סדירה 2020/21
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 הפועל מטה אשר 0 0 0
2 הפועל כפ"ס 0 0 0
3 הפועל עמק חפר 0 0 0
4 מכבי ת"א 0 0 0
5 מ.ס. עילבון 0 0 0
6 מכבי הוד השרון 0 0 0
7 מכבי אשדוד 0 0 0
8 הפועל קרית אתא 0 0 0
9 ק.ק ת"א 0 0 0
10 אס"א ב"ש 0 0 0

חוזר הביתה: בר נצר מונה למעפיל מנשה עמק חפר

אחרי 21 שנים במכבי ת"א המאמן מצא יעד חדש: "מרגיש בשל"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  05.08.18 - 14:11
תחילת כתבה

אחרי שעזב את מכבי תל אביב אחרי 21 שנים זהר בר נצר מונה היום (ראשון) למאמן החדש של קבוצת המעפיל מנשה עמק חפר, בר נצר שגדל בקבוצה המיתולוגית סוגר מעגל וחוזר למקום ממנו התחיל בענף הכדורעף כשחקן. קבוצת המעפיל גם שינתה את שמה והורידה את "חדרה" מהשם בקבוצת הגברים, והשם הרשמי החדש של הקבוצה הוא "המעפיל מנשה עמק חפר".

בר נצר שיחק חמש שנים במכבי תל אביב ואימן 16 שנים בהן גרף 11 תארים, שש אליפויות וחמישה גביעים. לאחר הקיצוץ הרחב של הצהובים בתקציב החליט כי הגיע הזמן לנסות לקחת את פרוייקט המפעיל בחזרה למקום בו היה לפני כיותר מעשור.

"עצוב לי מאוד לעזוב את מכבי תל אביב אחרי 21 שנים. התרגלתי למקום הזה, אבל אני מרגיש מאוד בשל עם עצמי לחזור הביתה לקבוצה שבה התחלתי את הקריירה, המעפיל בשנים האחרונות גידלה קהילה שמאוד אוהבת כדורעף גם בנערים ונוער וגילאים האלה גם מצליחה לקחת תארים", סיפר בר נצר לאתר ערוץ הספורט.

"היה חסר שמשהו יוביל את הקבוצה הבוגרת ואני חשוב שאני מאוד מתאים לזה עם כל מה שאני מביא מעבר רק לאימון. הצלחנו לגייס עוד כסף אפילו מהמפעלים כאן באיזור שהתלהבו מהפרוייקט החדש ואני מאמין שאם נחזיר את הקבוצה להתמודד על מקום בין ארבע הראשונות בטבלה ובעתיד הרחוק יותר לתארים נחזיר את הגאווה לאזור ויהיה פה אולם מלא ידחוף את הקבוצה".

המעפיל מנשה כבר הצליחה לסגור עם כמה שחקנים בכירים שיגיעו לקבוצה כמו הליברו עומרי שוורץ ששיתף פעולה עם בר נצר שנים רבות במכבי ת"א, שון פייגה שחזר לאולמות מכדורעף החופים וגיא בן גל שיעזוב את הפועל כפר סבא וגם הוא כבר שיחק בעבר תחת המאמן. עוד נודע כי מיד לאחר שסגר על החזרה שלו למעפיל בר נצר ניסה לשכנע את שרגא שמש להגיע איתו לקבוצה לתפקיד הפרוייקטור, שמש גילה עניין בעיקר כי הקבוצה תעבור לאולם חדש שמבטיח הרבה קהל במשחקי הליגה של הקבוצה.