מה הלאה: אסטרטגית החזרה של איגוד הכדורעף

אבני היסוד שנקבעו בישיבה. ב-1.6 יציגו תוכנית מלאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 20:28
תחילת כתבה

בשבועות האחרונים עסקו מוסדות איגוד הכדורעף בדיונים נרחבים בפורמים שונים בחשיבה אסטרטגית על החזרת הפעילות כולל התייחסות לאי הוודאות בנושא התמיכות הלאומיות. בישיבה הערב (ראשון) הוחלט פה אחד ע"י כל חברי הנהלה על ניהול תקציב "צומח" ,בבסיסו הפעלת מטה האיגוד ובהמשך תקצוב כל פעילות בנפרד וע"פ סדר עדיפות חדשים שנקבעו.

האיגוד החליט כי יפעל על פי מתווה סדור ובו מספר אבני יסוד. ראשית, האיגוד יפעיל את מטה האיגוד המצומצם החל מה-1.6.20 ובו יציג תכנית עבודה לחזרה לפעילות כולל ליגות וגביע בכל המסגרות בהתאם להוראות משרד הבריאות. כמו כן, ליום הפעלת הפעילות באופן מעשי הוגדר תקציב הפעלה של משחקי ליגה וגביע בכל הגילאים .

בנוסף על כך, אושר באופן סופי תקציב הפעלת האקדמיה לעונת 2020-21 ותקציב מערכת האיתור הלאומית. כמו כן, הצוות האסטרטגי יכין תכנית מפורטת של תמיכה באגודות כגון: הסעות לספורטאים מרוחקים, ההשתתפות בשכר מאמן כושר, בדיקות רפואיות, הפחתת דמי רישום אגודות ושחקנים כדי לשמור על גודלו של הענף ועוד נושאים והתוכנית תוגש לאישור תקציבי. בכל אופן, אם ייוודע התוכניות הבינלאומיות של הנבחרות השונות יוגדר תקציב מחודש.