משחקי NFL יתקיימו באצטדיון של טוטנהאם

לפחות שני משחקים בכל שנה ייערכו בבית החדש של הספרס, במשך עשור

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.15 - 14:04
סיגורדסון וקיין משתלבים באווירה
סיגורדסון וקיין משתלבים באווירה

תגיות: NFLטוטנהאם

תחילת כתבה

מאז 2007, ליגת ה-NFL עורכת לפחות משחק אחד בכל שנה באצטדיון וומבלי בלונדון. המסורת הזו תישמר לעוד הרבה זמן. טוטנהאם הודיעה על שיתוף פעולה עם ליגת הפוטבול האמריקני, לפיו בכל שנה במשך עשור יתקיימו לפחות שני משחקים באצטדיון החדש של הספרס.

בית חדש עתיד לקום לטוטנהאם בנורת'אמברלנד, לא רחוק מווייט הארט ליין. האצטדיון החדש של התרנגולים צפוי להיפתח ב-2008 ולכלול 61 אלף מקומות ישיבה, והמועדון מתכוון להתאים אותו מראש לקיום משחקי פוטבול. מתחת לכר הדשא הרגיל שמיועד לכדורגל, יוקם מגרש של דשא סינתטי המתאים יותר לפוטבול.

המטרה היא שלכל הפחות ייערכו שני משחקים בכל שנה באצטדיון, אך לא מן הנמנע שייערכו יותר משחקים. בעונת ה-NFL האחרונה קוימו שלושה משחקים, שכל אחד מהם היה בתפוסה מלאה ביציעי וומבלי. בליגת הפוטבול מנסים למשוך יותר קהל בינלאומי בשנים האחרונות ושיתוף הפעולה הזה מבטיח את המשך הביקורים באנגליה עד ל-2028 לפחות.

בעלי הספרס, דניאל לוי, סיפר: "יש לנו הזדמנות לספק את אחד ממתקני הספורט, הבידור והפנאי הכי מיוחדים בעולם. יש פה שיתוף פעולה מרגש שיעזור לשנות את פני איזור טוטנהאם". הקומישינר של ה-NFL, רוג'ר גודל: "אנחנו חולקים חזון ומחויבות ליצירת החוויה הטובה ביותר לקבוצות, לאוהדים ולקהילה המקומית".