הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נבחרת הפוטבול יצאה למוק' אליפות אירופה

תפגוש את הונגריה בתקווה לשמור על סיכוי לכרטיס הנכסף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.21 - 17:51
תחילת כתבה

נבחרת ישראל בתאקל פוטבול יוצאת מחר (שישי) בבוקר להונגריה לקראת משחקה נגד הנבחרת המקומית במוקדמות אליפות אירופה. נשיא התאחדות הפוטבול בישראל, מר סטיב לייבוביץ, אמר: ''אנחנו נרגשים שהמשחק סוף סוף מתקיים לאחר דחייה של שנה בגלל הקורונה. כיף שהפוטבול הבינלאומי חזר'".

הנבחרת חייבת ניצחון כדי להשאיר לעצמה סיכוי לראשות הבית, מה שיעניק לה את הכרטיס לאליפות אירופה. ב-2019 ניצחה הנבחרת בחוץ את טורקיה והפסידה בבית לבלגיה. ''הונגריה היא הנבחרת המובילה בבית ותדרוש מאיתנו מאמץ כביר'', אמר מאמן הנבחרת, ד''ר ג'' הופמן. ''אנחנו מתרגשים לקראת הזדמנות להוכיח שאנחנו יכולים להם''.

הנבחרת החלה להתאמן לקראת הקמפיין לפני כמעט חודשיים, כולל גם משחק ביתי נגד ספרד שנדחה בגלל הקורונה. קפטן ההגנה של הנבחרת, הליינבקר מיכה אלון, אמר: ''אני יודע שכל מי שיצפה במשחק יראה את הגאווה שנביא לישראל ומאמין שאם נשחק כמו שאנחנו יכולים נחזור לארץ עם הניצחון''.

לנבחרת תמיכה רחבה הכוללת את מר רוברט קראפט, בעליהם של הניו-אנגלנד פטריוטס, מר מארק ווילף, בעליהם של המינסוטה וייקינגס, מר דייויד בייקר, נשיא היכל התהילה של הפוטבול, משרד הספורט והתאחדות אילת – התאחדות ישראלית לספורט תחרותי שאינו אולימפי.