הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: גריזמן הודיע לאתלטיקו שהוא נשאר

החלוץ, שמאס בשמועות על ברצלונה, לא רוצה לעזוב את קבוצתו. סימאונה: "לא יכול לדמיין את הקבוצה בלעדיו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.03.19 - 21:22

למרות השמועות והדיווחים שקישרו אותו שוב לברצלונה בתקופה האחרונה, נראה שאנטואן גריזמן לא מתכוון ללכת לשום מקום. לפי דיווח ב"אס", החלוץ הצרפתי אמר לאתלטיקו מדריד שהוא רוצה להישאר במועדון.

קבוצתו של דייגו סימאונה תסיים ככל הנראה את העונה ללא תואר, וכבר מתכננת את השנה הבאה. על פי הדיווח, באתלטיקו מבינים שהם יכולים להיות רגועים בנוגע לגריזמן, שהבהיר לראשי המועדון שהוא מתכנן להישאר בקבוצה בה הוא מרגיש טוב ורוצה לזכות בתארים.

עוד בתחילת השבוע, אחרי הניצחון 0:4 של נבחרת צרפת על איסלנד, התייחס גריזמן לשמועות שדיברו על מעבר לברצלונה והבהיר: "קצת נמאס לי מזה. זה חוזר מחדש בכל עונה".

גם בקיץ האחרון, גריזמן היה מועמד לברצלונה, אך בסופו של דבר האריך את חוזהו באתלטי עד 2023 עם סעיף שחרור של 200 מיליון יורו. החל מיולי, תג המחיר אמור היה לרדת ל-120 מיליון יורו, סכום סביר לשחקן ברמתו עבור המועדונים הגדולים באירופה, אך זה ככל הנראה לא ישפיע על עתידו של הצרפתי.

גם דייגו סימאונה, מאמן הקבוצה, הגיב בנושא: "עד הרגע שנחדש איתו חוזה, אנחנו צריכים לקחת בחשבון כל תסריט אפשרי. אנחנו בכל מקרה נעבוד כמה שיותר על להשאיר את אתלטיקו מדריד הכי תחרותית שאפשר. אנטואן הוא הקפטן, כל העניין הזה לא מטריד אותי. לא יכול לדמיין את הקבוצה בלעדיו כי יש לו חוזה פה".

אתלטיקו מדריד מצידה, רוצה להמשיך לבסס את ההתקפה של על גריזמן, דייגו קוסטה ואלברו מוראטה. במועדון יודעים שמספר שחקנים צפויים לעזוב הקיץ, אך לא מתכננים להיפרד משחקנים מרכזיים.

רק השבוע הוכרזה מכירתו של לוקאס הרננדס לבאיירן מינכן, אליה התייחסו במדריד כדבר ידוע מראש. המנהל המקצועי אנדראה ברטה בודק אפשרות לצרף ארבעה שחקני הגנה, מאחר שגם דייגו גודין צפוי לעזוב את הקבוצה הקיץ לאינטר בתום חוזהו.