הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ג'ון טרי שוקל פרישה מנבחרת אנגליה

דיווח: הבלם עשוי לתלות את המדים הלאומיים בעקבות ההחלטה לקחת ממנו את סרט הקפטן. לא ישחק ביורו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.02.12 - 10:30
יפרוש מהנבחרת? טרי (GETTYIMAGES)
יפרוש מהנבחרת? טרי (GETTYIMAGES)

רק אתמול החליטה ההתאחדות האנגלית לקחת מג'ון טרי את סרט הקפטן בנבחרת (בעקבות הערות גזעניות ששלח לאנטון פרדינדד), וכבר היום (שבת) עלו ספקולציות לגבי עתידו של הבלם במדים הלאומיים. על פי הדיווחים בממלכה, הבלם שוקל לפרוש מהנבחרת עוד לפני יורו 2012 כמחאה, כאשר בנוסף מדווח כי שחקנים מסויימים בנבחרת מאסו בשחקן דבר שגם כן גורם לו לשקול את צעדיו הלאה.

עוד עולה מהפרסומים כי מאמן הנבחרת פאביו קאפלו כעס על החלטת ההתאחדות לקחת מטרי את הסרט, אך שמע מהיו"ר כי ההחלטה לא בידיים שלו. אם טרי יחליט להמשיך במדים הלאומיים, למנג'ר האיטלקי לא תהיה בעיה לזמנו לאליפות אירופה הקרובה.

מי שיצא להגנתו של טרי הוא מאמנו בצ'לסי, אנדרה וילאש בואש. "אני לא מסכים עם ההחלטה של ההתאחדות האנגלית", אמר המנג'ר הפורטוגלי והוסיף: "אצלנו הוא ימשיך לשמש כקפטן. דיברתי איתו והוא מאוכזב, אבל הוא בחור חזק. הוא כבר חווה דבר דומה בעבר וחזר להציג יכולת נהדרת". טרי, אגב, ייעדר מהמפגש הקרוב של צ'לסי מול מנצ'סטר יונייטד.

מיד אחרי לקיחת הסרט מטרי, החלו גם השמועות לגבי מחליפו. סטיבן ג'רארד נחשב למועמד בכיר לרשת את התפקיד, אבל מכיוון שלא שיחק הרבה לאחרונה בגלל פציעות, קיימות גם אופציות אחרות ובין המועמדים ניתן למצוא את גארת' בארי וסקוט פארקר.