פרגי שמח: יונייטד סיכמה על רכישת לוקאס עבור 26 מיליון

העברות, 23.7: ליברפול מציעה 10 מיליון על הכשרון הבא של ברצלונה. אינטרנסיונל אישרה שסיכמה לשלוח את אוסקר לצ'לסי, דסטרו יסגור ברומא?

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.07.12 - 09:01
לוקאס. שד אדום (gettyimages)
לוקאס. שד אדום (gettyimages)
תחילת כתבה

דיווחים ברחבי אנגליה טוענים הבוקר (שני) על כך שמנצ'סטר יונייטד הגיעה לסיכום עם סאו פאולו על רכישתו של לוקאס מאורה עבור 26 מיליון ליש"ט. הקשר שנמצא כרגע בלונדון עם נבחרת ברזיל האולימפית, עדיין צריך לסגור את תנאיו מול השדים האדומים, אבל כל הסימנים מראים כי יהפוך לרכש המשמעותי השני של סר אלכס פרגוסון בקיץ הנוכחי, אחרי צירופו של שינג'י קגאווה. כזכור, רק אתמול עלתה השמועה כי היונייטד העלתה הצעתה ל-32 מיליון ליש"ט, אבל כעת מסתבר שהברזילאים הסכימו למחיר נמוך יותר.

* גם עסקת העברתו של אוסקר לצ'לסי מתקרבת לכדי השלמה. הקשר של אינטרנסיונל, שגם הוא עם נבחרת ברזיל, כבר עבר בדיקות רפואיות במועדון והלילה הודיע נשיא המועדון הברזילאי ג'יובאני לואיג'י: "יש סיכום מילולי בין שני הצדדים. אך אנחנו עדיין צריכים להעלות את זה על הכתב ועורכי הדין של שני הצדדים צריכים לדון בנושא". הבלוז צפויים להעביר 25 מיליון יורו אל מעבר לאוקיינוס האטלנטי.

* לטענת העיתון הספרדי "ספורט", ברלצונה פנתה לאתלטיק בילבאו בנוגע לקשר האחורי/בלם חאבי מרטינס, לראשונה באופן רשמי. למרות זאת, הדרך עוד ארוכה לפני הקטלונים, מאחר שתקציב הרכש הנותר שלה עומד על לא יותר מ-26 מיליון יורו, כאשר סעיף השחרור של הבאסקי עומד על 40 מיליון ובילבאו לא מתכוונת לוותר בקלות על שירותיו.

* עוד בברצלונה, הכשרון החדש בן ה-18 של המועדון, ג'רארד דאולופאו, מבוקש בליגה האנגלית. לפי דיווח, ליברפול מציעה 10 מיליון יורו עבור הקשר שבישל את שער הניצחון בגמר אליפות אירופה עד גיל 19 האחרונה. בנוסף, ק.פ.ר. רוצה להביא את השחקן בהשאלה.

* עתידו של מטיה דסטרו אמור להיות מוכרע היום. באיטליה מדווחים שהחלוץ שנופה מסגל איטליה רגע לפני היורו, עשוי להגיע לסיכום על חוזה ברומא, לאחר שהג'יאלורוסי כבר סגרו עם סיינה וגנואה המחזיקות בכרטיסו. המכשול העיקרי הוא עדיין יובנטוס, שמעוניינת גם היא בשחקן ומציעה לו משכורת מעט יותר גבוהה משל רומא.