מויס הוצג במנצ'סטר יונייטד: "וויין רוני לא עומד למכירה"

המנג'ר דיבר לראשונה וחשף: ''אלכס פרוגסון בא אליי ואמר שאהיה יורשו''

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.13 - 20:11
מויס. בונה על רוני (GETTYIMAGES)
מויס. בונה על רוני (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהאחרי שכבר מונה ליורשו של אלכס פרגוסון מוקדם יותר הקיץ, הערב (שישי) הגיע רגע מיוחד נוסף עבור דייויד מויס. המנג'ר החדש של מנצ'סטר יונייטד הוצג במסיבת עיתונאים חגיגית של המועדון וכבר הספיק להתייחס לאחת הסוגיות הבוערות על סדר היום של השדים האדומים: עתידו של ווויין רוני.

"וויין רוני לא עומד למכירה", הבהיר מויס, "הוא שחקן של מנצ'סטר יונייטד ויישאר שחקן של מנצ'סטר יונייטד. יש לי מזל שאני מכיר אותו מאז גיל 16. היו לי כמה פגישות עימו והוא מתאמן נהדר. הוא חזר מהפגרה בכושר טוב ואני מצפה לעבור איתו".

בהמשך מנג'ר אברטון עד העונה האחרונה גם סיפר על המצב המנטלי בו נמצא הכוכב: "ראיתי ניצוץ בעיניים שלו. הוא נראה שמח. בואו לא נשלה את עצמנו, הוא שחקן נהדר. אני חוזר על כך - הוא לא למכירה".

מויס גם חשף את הדרך בה נודע לו על מינויו היוקרתי: "זה היה מצב מוזר. לא היה לי מושג מכך עד שאלכס פרגוסון התקשר אליי וביקש להגיע לביתי. ציפיתי שהוא יגיד שהוא לוקח את אחד משחקניי באברטון, אבל הוא אמר 'אני פורש'. שאלתי מתי והוא ענה 'בשבוע הבא'. המילים הבאות שלו היו 'אתה המנג'ר הבא של מנצ'סטר יונייטד'. הייתי בשוק. נרגש לחלוטין".